UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

CUW za 380 tys. zł

 
Elbląg, W tym budynku będzie mieściło się Centrum Usług Wspólnych
W tym budynku będzie mieściło się Centrum Usług Wspólnych (fot. Michał Skroboszewski, arch. portEl.pl)

Na taką sumę wyceniło swoją pracę przedsiębiorstwo, które złożyło najtańszą ofertę na remont budynku przy ul. Saperów, w którym ma mieścić się Centrum Usług Wspólnych. Prace mają zakończyć się do połowy marca, a CUW ma powstać 1 kwietnia.  

540 tys. przeznaczyli miejscy urzędnicy na remont budynku przy ul. Saperów, gdzie ma powstać Centrum Usług Wspólnych. Na przetarg wpłynęło 5 ofert, a dwóch wykonawców zmieściło się w kwocie oszacowanej przez ratusz.

Najtańszą ofertę złożyło PPHU Milena Górska, które swoje usługi wyceniło na 380 tys. zł. Wykonawca zadeklarował, że swoją pracę zakończy do połowy marca i udzieli 60 miesięcy gwarancji na swoje prace. Najdroższa oferta opiewała na 800 tys. zł.

W wyremontowanych pomieszczeniach ma powstać Centrum Usług Wspólnych. Na ostatniej sesji Rady Miejskiej radni zgodzili się na powstanie jednostki. Do CUW zostanie przeniesiona obsługa księgowa elbląskich placówek oświatowych.

- Powstanie CUW pozwoli usprawnić procesy decyzyjne i ujednolicić programy księgowe, stanowiska pracy i zadania księgowych – mówił  Edward Pietrulewicz, wiceprezydent Elbląga na ostatnim posiedzeniu Komisji Oświaty, Kultury, Sportu i Turystyki.

Obecnie trwa badanie ofert pod względem merytorycznym. Jeżeli urzędnicy nie znajdą błędów, to umowa zostanie podpisana.

SM
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Reklama