UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • RobertKoliński Władze miasta Elbląga czytają? Władze miasta Elbląga rozumieją, co się dzieje? Władze miasta Elbląga widzą, ile pieniędzy przechodzi miastu koło nosa ze względu na nieudolność i bezczynność w sprawie remontu Kolei Nadzalewowej? Takie studium wykonalności mogłoby być właśnie wykonywane również dla linii nr 254,czyli właśnie Kolei Nadzalewowej. Dziś te pieniądze PKP PLK trafią do i posłużą rozwojowi innych gmin, podczas gdy mogły posłużyć również do rozwoju infrastruktury miasta Elbląga. Dziękujemy Wam, o oświeceni mędrcy z ratusza, Rady Miejskiej i Działu Promocji UM w Elblągu; za naszą niewolę, kajdany; Hashtagi: #samorzad, #nieudolnosc, #KolejNadzalewowa, #dramat
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  48
  17
  RobertKoliński(2020-12-17)
 • @RobertKoliński - Władze miasta Elbląga nie czytają.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  13
  1
  Ćwir,ćwir(2020-12-17)
 • @RobertKoliński - Nie robią nic. A wiesz czemu? Bo to robi rząd czyli partia opozycyjna. Jak trzeba się popłakać i zgasić światełka na złość PiSowi czy donosić do UE na brak środkow to pierwsi. A gdy okazje spadają z nieba udają, że nie widzą, bo głupio będzie wyglądać dla ich karierek, że "brali od tego obciachowego PiSu". A potem jeszcze bezczelnie pitolą, że "PiS prowadzi grę polityczną, bo nie daje im środkow regionalnych, bo są z opozycji". Zejdź na ziemię! "Bezpartyjny"Wróbel i spółka mają gdzieś nasze miasto. Liczy sie tylko, żeby mogli zaistnieć i się przypododobać. .. no wlaśnie tylko komu? Bo chyba nie mieszkancom. Tak samo bylo, gdy wsparli Trzaskowskiego, człowieka i partię, którzy jawnie donoszą do Brukseli, żeby ta zatrzymala nam przekop. Oto Elbląg Wróblewskiego.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  18
  10
  Do_pomorskiego(2020-12-17)
 • @RobertKoliński -Na wszystko trzeba miec kase. My pieniedzy nie drukujemy jak komunisci
 • RobertKoliński "Wy"to znaczy kto? Przedstawcie się, towarzysze, odwagi! Przecież pieniądze są i pochodzą z wszetecznej Unii Europejskiej, która przeznaczyła kasę na m. in. kolej w naszym regionie. To nie są też pieniądze PiS więc proszę się durnowato nie tłumaczyć. Prawda jest taka, że nieudolni a cyniczni politykierzy PO-PSL z naszego regionu celowo zniweczyli plany remontu i odbudowy linii nr 254,czyli Kolei Nadzalewowej, za co - uważam - elbląscy i regionalni (m. in. Frombork, Tolkmicko, Suchacz a i Braniewo)wyborcy powinni tych szkodników i dyletantów przy najbliższej okazji rozliczyć. Hashtagi: #samorzad, #nieudolnosc, #KolejNadzalewowa, #POPSL
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  12
  3
  RobertKoliński(2020-12-17)
 • @RobertKoliński - Uczepłeś się tej kolei nadzalewowej. Relikt przeszłości, którego nikt nie wskrzesi, tylko dlatego, że koliński chce sobie pojeździć.
 • @RobertKoliński - Nie tylko PO-PSL. Zapominasz, że miastem cale lata rządziła ta "właściwa"lewica w postaci SLD, która krok po kroku doprowadzała miasto do upadku. Teraz po prostu rządzą kosmopolici-postępowcy, wiec nie dziw się, że bardziej dbają o obce niż o własne - przecież jakby dbali o swoje to byłby prawie nacjonalizm :).
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  9
  2
  Do_pomorskiego(2020-12-17)
 • RobertKoliński @Do_pomorskiego - Pamiętam [krzywi się], to właśnie dlatego założyliśmy ongiś Lewicę Razem, żeby w Polsce zaistniała w końcu partia z lewicowością nie tylko w nazwie;
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1
  4
  RobertKoliński(2020-12-17)
 • @RobertKoliński - Kaczy dół 2 200 000 000.. .No to jeszcze 470 000 000 w kosmos i wspomnienia z dzieciństwa. Ma Pan gest panie Robercie. .. Byłby z Pana dobry polityk.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  6
  GłębokaMyśl(2020-12-17)
 • @RobertKoliński - Kto założył. Że ty niby? Nie rozśmieszaj mnie. To jaką ważną funkcję w tej partii sprawujesz, jako jeden z "ojców założycieli"?
 • @RobertKoliński - Ach ten Kolinski, coz bylby wart Portel bez niego. , lepiej podnosi cisnienie jak niejedna tabletka. Kolinski to lewak, socjalista z wiara I marzeniami, wierny idealom jak najwierniesza zona, ktory z dzisiejszych puszczalskich politykow zmieniajacych swe partie jak tirowki na drodze swoich kochasi, moze sie z nim rownac. Kolinskiego marzenia zbiegaja sie czesto z marzeniami zwyklych ludzi, ilu tu jednak przeciwnikow tych idealow, ktore by mozna przekuc w sukces. O czesc wam panowie ksiazeta, magnaci - za nasza niewole. .. ..
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  3
  0
  Maliniak(2020-12-17)
 • RobertKoliński @Ćwir,ćwir - Niestety, smutna prawda. Hashtagi: #samorzad, #nieudolnosc, #KolejNadzalewowa, #POPSL
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2
  1
  RobertKoliński(2020-12-18)
 • @RobertKoliński - Liczba głosów: 531 / Procent poparcia: 0,21 %. Opozycja w Korei Północnej ma więcej oficjalnego poparcia.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Alojzy(2020-12-18)
 • @RobertKoliński - Czy wiesz komunisto czym jest wklad wlasny jesli tak to skad go wziac ?!
Reklama