UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Głosowałem na PO, było ŹLE, głosowałem na PiS, jest ŹLE, w nadchodzących wyborach będę głosował na Konfederację, bo jeszcze na nich nie głosowałem i to coś nowego, a ich pomysły mi się podobają. Zapytacie o Hołownię? Przecież to wydmuszka PO, a PO już raz mnie oszukało.
  • Polacy mają tą tendencję, że jak PiS ich oszukał to idą na PO głosować, a jak PO również oszuka to wracają do PiS. Non stop te same gęby i ta sama stęchlizna.
  • Tak głosujecie na Konfederacjie to będziemy wszyscy płacić w Polsce w rublach.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    12
    TeofilSkorupa(2021-05-14)
  • @TeofilSkorupa - @TeofilSkorupa weź człowieku koło i pier. .. się w czoło. Teraz masz życie jak w Madrycie. „Wysoka” wypłata netto w Polsce to 900 euro/miesiąc. Niemiecki nastolatek więcej dostaje na stażu e markecie niż dobrze zarabiający Polak.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    2
    Gosc88877(2021-05-14)
  • Tylko Polska2050.Każdy kto mówi że to PO bis lub PiS bis ma jakieś problemy z głową. To nowa partia centrum z realną polityką i programem wyborczym. Konfederacja ze światopoglądem ze sredniowiecza to może szukać poparcia u Mocherów jedynie. PiS to już tylko Ojczyznę dojną racz nam zwrócić Panie. .. No i doją na potęgę z nepotyzmem w skali PO razy STO. Lewica to skrajny Marksizm i tęczowa rewolucja tak nachalna że aż niestrawna. Tylko Polska2050!!!!
  • Co cię straszyło w nocy? I kogo jeszcze chcesz wybrać?lewaków? Wszyscy won.
  • @Gosc88877 - Nie liczy się wysokość wypłaty a wartość pieniądza, i to co za niego możesz kupić
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    1
    StefanBud(2021-05-14)
  • @StefanBud - racja, ale to zrozumie tylko człowiek z mózgiem
Reklama