UWAGA!

Drewno na dobry początek

2018-06-04
Aktualizowany 2018-06-11 07:00
 
Drewno na dobry początek
fot. Michał Skroboszewski

Bez nich trudno sobie wyobrazić jakąkolwiek budowę czy remont. Tworzą stelaż dachu, są elementem jego pokrycia, przenoszą obciążenia i pełnią wiele innych, ważnych funkcji. Dlatego tak ważne jest, aby drewniane materiały budowlane były jak najwyższej jakości. A jednocześnie chodzi też o to, żeby ich kupno doszczętnie nie zrujnowało portfela. Czy te dwie rzeczy da się pogodzić? Elbląska firma udowadnia, że tak.

Deski.info to miejsce, w którym znajdziesz szeroką gamę drewna budowlanego. Od kilkunastu lat oferuje swoim klientom, zarówno hurtowym, jak i detalicznym, bogaty asortyment w tym zakresie. Zobacz więcej zdjęć. 
       Jest wiodącym składem tarcicy budowlanej, bez której trudno wyobrazić sobie jakikolwiek remont czy budowę. Duży wybór grubości, szerokości oraz długości desek, koniecznych do wykonania m.in. szalunków, podciągów, palet czy pokrycia dachów, sprawia, że ich zastosowanie jest praktycznie nieograniczone. Deski.info oferują również krokwie, łaty czy krawędziaki. To elementy, które razem tworzą tzw. więźbę dachową, czyli drewniany szkielet dachu. Tam możesz je także zamówić w niestandardowych rozmiarach. Powszechnie wykorzystywana, jako zamiennik sklejki i desek w poszyciu ścian, podłóg oraz dachów, płyta OSB to również asortyment, który znajdziesz w Deski.info. Firma oferuje jej różne grubości, od 10 do 25 mm, w bardzo atrakcyjnych cenach.
      
       Nie brakuje tu bogatej gamy desek: elewacyjnych, podłogowych czy tych tarasowych. Te ostatnie sprawdzą się również na balkonie, w ogrodzie, w altanie, na patio, jako ogrodzenie lub pomost nad wodą, w pobliżu basenu. Dzięki temu, że są one ryflowane, a mówiąc prościej mają żłobienia, znacznie trudniej się na nich poślizgnąć. Natomiast ich naturalny wygląd nada klimat każdej przestrzeni.
      
       Ale Deski.info to nie tylko materiały budowlane. To także miejsce oferujące szeroki wybór elementów, z których można zbudować małą architekturę ogrodową. Znajdziesz tam pergole, płoty lamelowe czy sztachety potrzebne do montażu wszelkiego rodzaju ogrodzeń. Te ostatnie możesz również zamówić w różnych długościach. Palisady, ogrodzenia czy drewnianą kostkę brukową zbudujesz z wałków połuszczarskich - tych również w Deski.info nie brakuje. Ten różnorodny asortyment uzupełniają impregnaty.
       Firma przygotowuje również kompletne materiały do budowy wiaty czy garażu. Struga, docina, a nawet frezuje drewno na życzenie klienta. Tak przygotowane jest o wiele bardziej estetyczne, a jego konserwacja, poprawiająca ognioodporność, jest znacznie łatwiejsza. 
      
       Jeśli nie masz doświadczenia w komponowaniu materiałów – nie martw się. W Deski.info otrzymasz fachowe wsparcie, którego udzielają doświadczeni oraz kompetentni pracownicy. Firma oferuje również własny transport – dowóz do klienta.
      
       Więcej szczegółów oraz mapę dojazdu znajdziesz na stronie www.deski.info
      
  Deski.info
       ul. Dojazdowa 16g
       biuro@deski.info
       tel: 55-232-63-77
       tel/fax: 55-236-15-79
      
       Godziny otwarcia:
       Od pon. do pt.: 7-16
       Sobota: 8-13

      
       -----------Art. sponsorowany----------
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej