UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Już Elbląg sprzedany Dunczykom. Brawo! Przekop za pieniądze Polaków, a reszta spija śmietankę. Polska jak zwykle na kolanach i ssie Europie.
  • Ty masz jakiś niski iloraz inteligencji, nie zrozumiałeś o co chodzi to przeczytaj jeszcze raz przygłupie. Nikt nie chce sprzedać portu tylko współpracować matole.
  • za pieniądze polaków to pasą się masowo niepracujące rodziny - lenie 500+
  • No, prawie jak prezes.
  • 500 + to nic innego jak zabranie PIENIĘDZY ZŁODZIEJOM a danie im rodzinom. Rozumiem, masz niezły szit w głowie.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    22
    53
    Pani(2022-04-11)
  • Sprzedać nasz region to Tusk chciał,. ale Wy (po-wski) wszystkie się doigracie hehe
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    13
    23
    Pani(2022-04-11)
  • @Pani - Co, jak ci "złodzieje" przestaną pracować i płacić te podatki. Bo mafii żadnych nie było, (nikogo nie ukaraliście) Może zamiast złodzieje, użyj słowa naiwniacy. lepiej pasuje. Więcej TVP polecam.
  • @Np. - polecam coś na iloraz inteligencji, aby można było prowadzić konwersację. Złodzieje przestaną pracować? Jak Tusk pracuje, jak Sikorski pracuje, jak Kopaczowa pracuje? Odpowiedz mi człowieku. to co rząd PiS dał dla rodaków, zabrał po-psl śmie ciom i złodziejom; ). Ja za to nie polecam TVN ruski trollu
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    16
    21
    Pani(2022-04-11)
  • @Pani - a może tak do roboty się wziąć?
  • czy ty młotku potrafisz czytac ?ze zrozumieniem?biedny port w Dani szuka biednego portu w Eblagu by odbic sie od dna. Tyle w temacie.
  • @Pani - "Jak Tusk pracuje, jak Sikorski pracuje, jak Kopaczowa pracuje?" - Więc mam rozumieć, że te trzy osoby utrzymują całe 500+ w Polsce. A Bieda i inflacja wzięły się przez przyczyny pogodowe na Marsie. Jeszcze dodam Ci, droga Pani, że TVN, podobnie jak TVP, Trwam i innych jadaczek, WCALE nie oglądam (włącznie z ich genialnymi serialami, programami rozrywkowymi też), bo zbyt irytujące materiały tam lecą. No, ale tego to już zrozumiesz.
  • @Np. - Nie, 500 plus to jest kasa, na którą ciężko muszą pracować Polacy i zabiera się ją im w podatkach, żeby rozdać nawet tym, co nic robić nie chcą. Rocznie 500 plus to ok.40 mld zł za zeszły rok. Do tego 300 plus- ok.1,5 mld zł, a budżet Polski wyniósł za 2021 rok ok 483 mld- czyli same 500 plus i 300 plus pochłaniają blisko 9% rocznego budżetu Polski. Ogromna kasa idzie na socjal zamiast na B+R, naukę, budowę infrastruktury, medycynę i inwestycje, żeby kraj się rozwijał.
  • przeczytaj mój wcześniejszy post
  • @Pani - pani, haha, na to trzeba zasłużyć, a tu szans nie widzę
  • @Pani - @Pani - Taki wynalazek na inteligencję to Tobie by się przydał najwyraźniej, bo (nie)rząd nie ma swoich pieniędzy żeby cokolwiek rozdawać. Żeby komuś "dać", musi całej reszcie pracujących podatników zabrać, więc jedynym złodziejem jesteś tutaj Ty jako beneficjent socjalu, bo z jakiej racji cała reszta społeczeństwa ma się dokładać do cudzych bachorów? Zrobić się umiało, ale żeby utrzymać to już dwie lewe rączki? I nie wyjeżdżaj tutaj z PO, bo niczym się nie różnią od PISu, to jedna i ta sama klika, sobie krzywdy nie zrobią. Ale ludzie karmiący się ściekiem jaki leci w TV mają już chyba papkę z mózgu zrobioną, że nie są w stanie tego pojąć. "Ruski troll" to kolejny dowód na pustkę w Twojej głowie, ciasna czaszka a do tego przeciąg w niej taki, że przy wietrze pewnie aż gwiżdże. Nie pozdrawiam.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    5
    PISPOjednoZLO(2022-04-11)
  • ... a ty u kogo na kolanach a może i niżej za takie wypisywanie BZDUR
  • ... nie wspomnę o takich co z dzida pradziada kombinują do dzisiaj czyli okradają Państwo Polskie
  • na deebili nie ma rady wszystko jest źle
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    0
    robotnik(2022-04-13)
  • lepszy sort ?
  • @Pani - Kto ci na.... ł takie głupoty dzbanie.
  • @Pani - Idz sie lecz
  • a z głową to tak wszystko w porządku?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Skarabeusz(2022-04-14)
  • @PISPOjednoZLO - Ta, mnie też wku. wia że ZUS zabiera mi co miesiąc kilka stówek na emerytury dla obcych staruszków. Wolałbym odkładać na swoją a nie inwestować w...
  • @Pani - @Pani- Tępa squo 500+ to pieniądze z mojej pracy i pragnę zauważyć że na chwilę obecną kiedy moje dzieci wyleciały z gniazda zarabiają same na siebie tym samym płacą na twoje dzieci 500+ co więcej ja zarabiając średnio 7500 brutto daje również twoim dzieciom po to tylko byś ty mogła leżeć p... ą do góry i pachnieć bo roboty się brzydzisz. Ale jest w tym wszystkim coś pocieszającego. Ze tak jak zmieniają się partie tak zmieniają się również, prawo jak i ustawy i myślę że z tej polityki rozdawnictwa ty wyjdziesz najgorzej bo doczekasz czasów kiedy idąc na emeryturę dowiesz się że dostaniesz jej wielki ch... j bo nie masz lat pracy i będziesz dymać na szmacie aż do końca swych dni. BAW SIĘ DOBRZE @Pani
  • To nie jest matoł, jeno wynajęty troll, którego zadaniem jest sianie zamętu. Ciekawe gdzie on wymienia te rubelki...
  • Brawo i o to chodzi. Bo jakoś pislandia nie chce sie zainteresować zainwestowania w port w Elblągu.
Reklama