UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • @Mietek23- ja ci nie ubliżałam, jak się nie ma miedzi to się na czynszówce siedzi. Jak cię nie stać, to są działeczki po 350 m2.i są po 10 złotych. Możesz sobie na tych metrach trzaskać dzieci do bólu jak cię stać, a na działkę w dobrym miejscu cię nie stać. W Przezmarku są domki wybudowane na działkach za 6 złotych - dziś ta działka z domkiem jest warta milion. Ty chcesz w centrum miasta, w cichej, zielonej dzielnicy, gdzie masz parę kroków do szpitala jeszcze bliżej na cmentarz, dostać działkę za darmo???
  • @ixi - Ja jeszcze nie zacząłem ubliżać; ), proszę jak wypisujesz takie głupoty że za 10 zł są działki 350m2 to napisz od kogo i gdzie ??? daj telefony i adresy chętnie kupię, jeśli chodzi o te działki to jakie to centrum ? toż to busz, bagna i ostatnio to nawet sarny się pasały i klocki stawiały, dzielnica że hohoho. a nie no masz racje prestiżowa dzielnica sąsiedztwo Państwa W. .Na temat dzieci to się nie będę wypowiadał bo widzę, że mamy do czynienia z dzieckiem, albo z zakompleksioną panienką co pozjadała rozumki lub/oraz która korzysta z mężowej kasy i udaje że stać ja na wszystko:))))). Pozdrawiam
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    0
    Mietek23(2020-12-28)
  • @Mietek23 - Zła lokalizacja? Blisko las, cisza, spokój, a jednocześnie samochodem docierasz nawet w godzinach szczytu do centrum w 10 minut. Znasz obecnie lepsze działki na sprzedaż? Kiedyś, jak nie było tam drogi asfaltowej, tylko wysypany żużel, brak oświetlenia, kanalizacji, to może i był to busz i bagna.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    2
    Ploterek(2020-12-29)
  • @Mietek23 - Toż to busz lasy. .. .. haha Dobry jesteś chcesz ludzi zniechęcić i sam dwie działki kupic bez przetargu nie będzie takich machlojek to mówię ja prezes Dyzma
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    1
    Bocian(2020-12-29)
Reklama