UWAGA!

Dzień Otwarty u dewelopera!

 Dzień Otwarty u dewelopera!

 W sobotę (14 maja) w godzinach od 10.00 do godz. 13.00 firma Freedom nieruchomości realizująca obsługę inwestycji na osiedlu Słoneczne Bielany przy ul. Fromborskiej, zaprasza klientów do obejrzenie wybudowanych już budynków i lokali. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych zarówno tych, którzy już nabyli lokal w inwestycji jak i tych, którzy dopiero rozpoczęli poszukiwania wymarzonego mieszkania. Zapraszamy całe rodziny, zarówno dorośli jak i dzieci znajdą dla siebie odpowiednie zajęcie.

Przypominamy, ze oprócz kilku lokali, które zostały z pierwszego etapu budowy deweloper rusza ze sprzedażą drugiego etapu – w lipcu startuje budowa budynku nr 6 i 7 zawierających po 14 mieszkań w każdym z nich o pow. od 48 m2 do ponad 90 m2.
      
       Specjalna oferta dla nowych klientów
       Każdy z klientów, który podczas dni otwartych podejmie decyzję o zakupie nowego mieszkania otrzyma specjalny rabat – komórkę lokatorką gratis. W cenę mieszkania będzie wliczona komórka lokatorska, której cena wynosi od 5 do prawie 8 tys. złotych. - Warto tutaj podkreślić, że przy tak dużym zainteresowaniu inwestycją Słoneczne Bielany otrzymanie takiego rabatu byłoby raczej niemożliwe – mówi Jarosław Kraiński, dyrektor elbląskiego oddziału Freedom nieruchomości.
      
       Skorzystaj z doradztwa
       Na dorosłych czekają porady specjalistów: z biura sprzedaży - w zakresie sposobu i realizacji umowy deweloperskiej, menadżera zespołu sprzedaży Freedom - w zakresie pomocy i obsługi sprzedaży mieszkania używanego. Do Państwa dyspozycji będzie też doradca Domu Kredytowego Notus, który udzieli porady w zakresie możliwości wsparcia banku, dysponując ofertą kredytową ponad 20 instytucji finansowych. Na miejscu można będzie zarówno sprawdzić swoją zdolność kredytową jak i wstępnie wyliczyć ratę kredytu. Na budowie będzie oczekiwał również architekt wnętrz – bezpośrednio w mieszkaniu będzie można zasięgnąć opinii specjalisty na temat przebudowy wybranego lokalu czy wystroju pomieszczeń.
      
       Zabrać można także dziecko
       W związku z tym, że plac budowy jest miejscem niebezpiecznym, najmłodsi otrzymają opiekę w trakcie oglądania inwestycji przez rodziców. Dla nich przygotowany został konkurs plastyczny polegający na rysunkowej aranżacji wybranych przez rodziców mieszkań i upiększaniu elewacji budynków, oczywiście tylko na papierze.

 


       Zobacz i porozmawiaj z sąsiadami

       Dni Otwarte to nie tylko promocje i porady specjalistów. Dla wielu osób Dzień Otwarty u dewelopera to również okazja, aby wejść do lokali znajdujących się w budowie oraz przy okazji spotkać się z nowym sąsiadem. Dla wielu osób może być miłym zaskoczeniem fakt, że pod spodem będzie mieszkała koleżanka z pracy, a wyżej kolega z podwórka. Jak potwierdza Małgorzata Fercho z biura sprzedaży niejednokrotnie przy obsłudze inwestycji spotykaliśmy się z taki przypadkami.
      
       Przypominamy - kierownik budowy z przygotowanym kompletem białych kasków ochronnych oraz zespół doradców czeka na Państwa w najbliższą sobotę 14 maja. Zapraszamy.
       Szczegóły o inwestycji znajdziecie Państwo na stronie www.sloneczne-bielany.pl lub bezpośrednio w biurze sprzedaży Freedom nieruchomości przy al. Grunwaldzkiej 31 w Elblągu.
      
      

------- Reklama --------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Gospodarka

Artykuły powiązane tematycznie