UWAGA!

Eksperci ZUS odpowiedzą na pytania

 Elbląg, Eksperci ZUS odpowiedzą na pytania
(fot. pixabay.com)

W czerwcu odbędzie się kolejne szkolenie i dyżur telefoniczny z ekspertami ZUS Oddziału w Elblągu. Odpowiedzą na pytania dotyczące Tarczy Antykryzysowej oraz wyjaśnią obowiązki jak i możliwości, z których może skorzystać przedsiębiorca rozpoczynający działalność gospodarczą.

Dyżur telefoniczny na temat Tarczy Antykryzysowej (wsparcie dla przedsiębiorców i osób wykonujących umowy cywilnoprawne) odbędzie się 8 czerwca w godz. 10-13 pod nr tel. 89 646-62-37 wew. 225. Z kolei 9 czerwca o godz. 9 odbędzie się bezpłatne szkolenie na temat rozpoczęcia działalności gospodarczej. W trakcie szkolenia eksperci omówią takie kwestie jak: zgłoszenie płatnika składek. ulga na start, składki preferencyjne. mała działalność gospodarcza.

Zapisy na szkolenie są przyjmowane do 7 czerwca 2021 r., tylko mailowo na adres Elblag_szkolenia@zus.pl .

W zgłoszeniu należy podać: adres e-mail, na który wyślemy zaproszenie, datę i temat szkolenia, numer telefonu do kontaktu.

- Szkolenie prowadzone będzie za pośrednictwem Cisco Webex Meeting. W dniu spotkania na wskazany przez Państwa adres mailowy wyślemy link do wydarzenia. Dołączenie do spotkania będzie możliwe poprzez kliknięcie w treści maila przycisku Join meeting (dołącz do spotkania) - informuje ZUS.

 

 

Katarzyna Krupicka, regionalny rzecznik prasowy ZUS województwa podlaskiego
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Gospodarka

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Kiedy nastąpi likwidacja ZUS?
  • Mam prywatne ubezpieczenie, jeżdżę po prywatnych lekarzach i klinikach. Po kiego wuja mam płacić ZUS? Szpital Państwowy omal mnie nie zabił, bo lekarze mieli mnie w tyle. To bandytyzm zmuszać obywateli do opłacanie ZUS!!!
  • Kiedy wprowadzenie tarczy antyzusowej ?
  • Dokładnie. Nie pamiętam kiedy leczyłam siebie, męża i dzieci na NFZ. Aj przepraszam w tamtym roku dzieciaki były przeziębione to skorzystałam z przychodni ale tak to wszędzie chodzimy prywatnie. Stomatolog, dermatolog, okulista, endokrynolog wszystko prywatnie. Przecież nie idzie dostać normalnego terminu na NFZ tylko dają tak odległe, że człowiek nie wie czy dożyje. Mało tego trafic na dobrego lekarza, który cię wyleczy i postawi prawidłową diagnozę to jak wygrać w totka.
  • Baranku zapytaj w NFZ to tam są Twoje pieniądze, które PŁACISZ. ZUS jest tylko pośrednikiem.
Reklama