UWAGA!

Elbląg dla Elbląga. Włącz się do akcji!

 Elbląg, Elbląg dla Elbląga. Włącz się do akcji!

Kupuj w Elblągu, wspieraj lokalnych przedsiębiorców i pomóż im przetrwać! To również od nas zależy, czy sklep w sąsiedztwie będzie dalej istniał, a zaprzyjaźniona fryzjerka po pandemii będzie dbać o nasze fryzury. Chcesz uratować lokalną firmę, kup karnet, voucher na usługę, którą zrealizujesz po pandemii! Jesteś przedsiębiorcą? Zaoferuj elblążanom taką możliwość. Razem przetrwamy kryzys! - to przesłanie akcji „Elbląg dla Elbląga”, którą jako portEl.pl uruchomiliśmy na Facebooku wzorem innych miast. Zapraszamy do udziału!

Stan epidemii trwa, a jego apogeum dopiero przed nami. Każdy z nas odczuwa skutki, związane z izolacją i innymi obowiązującymi obostrzeniami. Zapewne wielu martwi się o pracę i skutki kryzysu gospodarczego. To, jakie będzie wyglądał nasze lokalne podwórko, zależy nie tylko od rządu czy samorządu, ale także od każdego z nas. Brzmi dziwnie? Ale tak właśnie jest. Od tygodni mieszkańcy Elbląga i wiele innych miejscowości wykazują się solidarnością, szyjąc maseczki, gotując posiłki dla pracowników służby zdrowia, najbardziej narażonych za zakażenie koronawirusem czy zbierając datki na zakup sprzętu ochronnego dla szpitali. Wiele osób pomaga starszym w robieniu zakupów i wielu innych sprawach, np. urzędowych.

Ale to nie wszystko. Chcesz nadal robić zakupy w swoim ulubionym lokalnym sklepie, prowadzonym przez panią Anię? Pójść do sympatycznej pani Oli, która zrobi Ci nową fryzurę, jak już epidemia minie? Pójść z grupą znajomych za kilka miesięcy do swojej ulubionej restauracji, albo na trening do siłowni, którą znasz od lat? Tych miejsc w wyniku kryzysu po pandemii może już nie być, bo ich właścicieli po prostu nie będzie stać na to, by nadal świadczyć swoje usługi.

Co zrobić, by przetrwali? Kup karnet, voucher na usługę, którą zrealizujesz po pandemii! Zamów na wynos danie z restauracji. Jesteś przedsiębiorcą? Zaoferuj elblążanom taką możliwość. Razem przetrwamy kryzys! - to przesłanie akcji, którą od dzisiaj uruchomiliśmy na Facebooku, zakładając grupę „Elbląg dla Elbląga”. To miejsce, w którym właściciele lokalnych firm mogą oferować swoje usługi w formie karnetów na czas po pandemii, a elblążanie znaleźć informację, jak i gdzie je kupić, by pomóc przetrwać elbląskim małym przedsiębiorcom.

Takie akcje organizowane w innych miastach cieszą się dużą popularnością i dają nadzieję na przetrwanie. Dlaczego więc ma się nie udać w Elblągu? Zapraszamy do udziału, wrzucania postów na grupę, zapraszania znajomych do wzięcia udziału w akcji. Relacje z przebiegu akcji będziemy publikować na portEl.pl

Pokażmy, że Elbląg dla Elbląga potrafi zdziałać wiele!

red.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Gospodarka

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Uwaga! Opinia zostanie zamieszczona na stronie po zatwierdzeniu przez redakcję.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama