UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Jestem pracownikiem castorama. 1. Jestem przerażony tym że pracuje i nie zamknieto sklepu. Owszem są obostrzenia typu płyny i rekawiczki bądź wpuszczanie okteślonej liczby ludzi ale to za mało! Wszyscy tam przebywający jesteśmy narażeni. CZY CASTORAMA TO NAPRAWDĘ SKLEP PIERWSZEJ POTRZEBY??!! Decyzje podejmowane "wyżej" pokazują że nie liczy się zdrowie i życie a kasa. 2 . Przeraża mnie to że ludzie mają w d..wytyczne żeby się izolować to robia dokladnie co włosi.opamietajcie się ludzie o będzie tak samo kiepsko! Czy naprawdę potrzebą wielką jest chodzenie po sklepie w tą i z powrotem na dodatek ciagnąc za soba dzieci? W tym przypadku jest to nieopowiedzialne!! SIEDŹCIE W DOMACH JAK MACIE MOŻLIWOŚĆ!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    42
    17
    Sfrustrowany(2020-03-19)
  • @Sfrustrowany - to @ mail do właścicieli CASTORAMY - raczej
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    0
    castoram(2020-03-19)
  • Wez nie przesadzaj bo i tak na doopie w domu nie bedziesz siedzial zamkniety przez 2 tyg !! A chodzac po sklepach spozywczych tez mozesz sie zarazic. W castoramie wprowadzili kontakt z klientem na odleglosc. Zreszta tam wiecznie nie ma kogos zeby nawet podejsc i o cos zapytac wiec podejscie klienta ci nie grozi chyba ze na kasie siedzisz
  • @Sfrustrowany - Oczywiście, że tak. Masz rację, To nie jest sklep pierwszej potrzeby a poza tym wielkopowierzchniowy. Ale pieniądz rządzi do samego końca. W tej sytuacji dobrze jest zapoznać się z art. 210 Kodeksu Pracy i aktualnymi rozporządzeniami i zaleceniami rządu na czas kryzysu.
  • @Sfrustrowany - Czy nie jest pierwszej potrzeby? No nie jest, ale patrzmy na trochę z innej strony, co mają zrobić firmy z już rozpoczętymi inwestycjami, remontami? Nie mówię o tym, że ktoś teraz zamiast pracy zdalnej w domu, odmaluje sobie mieszkanie, tylko o sytuacjach, gdzie komuś firma rozpoczęła remont np. mieszkania 2 tygodnie temu, remont w połowie i zamykają Castorame, Mrówki itd. Niby nie pierwszej potrzeby, ale co zrobić jak np zepsuje mi się toaleta? Drobnice typu wężyki, rurki, kran, żarówki można kupić przez internet, ale co ze wspomnianym "kiblem", 10 workami cekolu itd. ? Poza tym, na większe ryzyko narażeni są pracownicy marketów i sklepów spożywczych, tam jest większy ruch, a ludzie nie rozumieją i na zakupy chodzą codziennie, zamiast zrobić zakupy na cały tydzień.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    11
    2
    Ploterek(2020-03-19)
  • @Sfrustrowany - jak ci przeszkadza praca i się tak martwisz to idz do lekarza czy na urlop i po problemie, byłem ostatnio w tej castoramie i jest was więcej jako pracowników na sklepie co stoją w grupkach co parę metrów i pieprzą głupoty niż klientów robiących zakupy.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    0
    klient2(2020-03-19)
  • @Sfrustrowany - zwolnij sie - ja chetnie przyjde na twoje miejsce.
Reklama