UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Brawo państwo PIS i niepracujący ich wyborcy
  • a co ma do tego pis ???
  • A kto jest ministrem energetyki?
  • Mikołaj.
  • Od razu jest ministrem podwyzek cen gazu powodem podwyzek i inflacji na calym swiecie. Oj wy peoskie trolle. Co wam to da na wyborach, przeca ten portal jest caly peosko odlschoolowo czerwony wiec wyborce populistycznych swych wybawiciieli tu nie wchodzo nie czytajo. Zreszta trolinki zarzucacie im ze czytac nie umiejo a kto na kartach wyborczych byl za glupi zaznaczac na wyborach ostatnich i plakal. Pokolorujta se drwala zamiast ujadac.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    17
    Nikodemon(2022-03-24)
  • ... no właśnie, pis nigdy nie jest winny. tusk zawsze. dorzucę jeszcze ue i ruskich hakerów. Hashtagi: #hahaha
  • Donald basherow tez tu niewiele wiec nie wiem skad taka retoryka, temat zastepczy? Jak mozna prowadzic rozmowe ze soba? Poruszam wazny temat a tu takie kocopoly. przeca pod kazdym postem w tym miejscu jest napisane jasno i wyranie ze to wina pisu. Jak mi sie nie chce tego czytac bo wiem kto i po co pisze to rozumiem ze utomatycznie ja jestem pisowcem, albo musze lubic po bo jak nie to jestem glupi lub z patologii. Niesamowite jak to kazdy jest tu wciagany w polemike czy lubi kartofle, ziemniaki, pyry lub grule, bulwy i cale te. No przeciez to jest najwazniejsze.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    1
    Lewatywak(2022-03-24)
  • I cenzura i brawo komentarz moj zniknal. Donald basherow tu jakos nie ma na tym portalu, za to piewcow niebieskich ludzikow pelno. Jak zyc rozmawiajac z ludzmi ktorzy wybieraja tematy takie jak: ziemniaki, kartolfle, bulwy albo grule. Albo nie lubisz pisu albo jestes pisowcem a jak nie lubisz to jasna sprawa ze jestes przedstawicielem szeroko pojetej swiatowej juz prawico lewico nie wiem czego wy tam sie trzymacie. no zalosne a pod kazdym artykulem pis jest zly, no to idz zaglosuj sobie na inna opcje a nie placzesz juz po fakcie, i naprawde polecam tym razem sie postarac. Nie wiem wezcie nie tylko tych z hospicjow ale moze i z cmentarzy? no macie swoje sposoby walki demokratycznej wiec do dziela!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    6
    Nikodemon(2022-03-24)
  • Przecież rosnące ceny w energetyce to są problemy śwatowe a nie nasze lokalne, co się więc czepiasz PIS'u...
  • @mkt - kwestia skali w europie nie urosną tak jak u nas, bo my przejadam pieniadze na inwestycje.
Reklama