UWAGA!

EPT ma nową szefową

 Elbląg, EPT ma nową szefową
(fot. Anna Dembińska)

Urszula Małek nie jest już dyrektorem Elbląskiego Parku Technologicznego. Prezydent Elbląga zdecydował o powierzeniu obowiązków dyrektora Iwonie Łuczak, która dotychczas była głównym specjalistą ds. administracyjno-prawnych w tej instytucji.

Iwona Łuczak pracuje w EPT od września 2012 roku. Była dotychczas głównym specjalistą ds. administracyjno-prawnych. Współpracuje również z PWSZ w Elblągu jako specjalista do spraw obsługi prawnej małych i średnich przedsiębiorstw.

- Jestem prawnikiem, specjalistą w zakresie prawa administracyjnego, mediatorem. Bywam specjalistą ds. obsługi prawnej startupów, realizatorem projektów finansowanych ze źródeł zewnętrznych w zakresie obsługi prawnej na rzecz przedsiębiorców, współorganizatorem kampanii reklamowej, eventów, terapeutą uzależnień a czasem nawet wykładowcą. Wszystkie te działalności łączy wspólny element - potrzeba komunikacji z ludźmi i fajnych relacji. Lubię uczyć się od najlepszych i u nich szukam inspiracji w pracy i w życiu – pisze o sobie na swoim profilu zawodowym w Linkedin.

Od kilku dni Iwona Łuczak jest p.o. dyrektora EPT. Dotychczasowa dyrektor Urszula Małek (była nim od sierpnia 2019 r. po wygranym konkursie) pozostaje w EPT na nowo utworzonym przez prezydenta stanowisku głównego specjalisty funduszy pomocowych.

Dlaczego doszło do zmiany w kierownictwie EPT? - Pani Urszula Małek złożyła rezygnację ze względów osobistych. W związku z tym prezydent, z dniem 1 września, powierzył obowiązki dyrektora Pani Iwonie Łuczak, pracującej w EPT na stanowisku głównego specjalisty ds. administracyjno-prawnych. Powierzenie jest na okres 3 miesięcy, tj. do 30 listopada. Do tego czasu uruchomiona zostanie procedura naboru na stanowisko dyrektora Elbląskiego Parku Technologicznego - poinformowała nas Joanna Urbaniak, rzecznik prasowy prezydenta Elbląga.

RG

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Gospodarka

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Uwaga! Opinia zostanie zamieszczona na stronie po zatwierdzeniu przez redakcję.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama