UWAGA!

EPWiK z nagrodą

Elbląg, EPWiK z nagrodą
(fot. nadesłane)

Elbląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji laureatem konkursu „Zielony Laur”. Jury doceniło realizację przez EPWIK projektu „Zaopatrzenie w wodę pitną miasta Elbląga”.

”Zielony Laur” to prestiżowy konkurs organizowany przez Polską Izbę Gospodarczą „Ekorozwój”. Decyzją jury VI edycji konkursu pod przewodnictwem prof. dr Marka Gromca, EPWIK sp. z o.o. w Elblągu przyznany został laur za osiągnięcia ekologiczne uzyskane w 2010 r. Jury doceniło realizację przez EPWIK projektu „Zaopatrzenie w wodę pitną miasta Elbląga”, w tym w szczególności nowoczesnej Stacji Uzdatniania Wody Królewiecka oddanej do użytku w 2010 r.
       Nagrody wręczali Stanisław Gawłowski – Wiceminister Środowiska, Janusz Zaleski - Wiceminister Środowiska oraz Krzysztof Zaręba – Prezydent Polskiej Izby Gospodarczej „Ekorozwój”.
       W imieniu EPWIK nagrodę odebrał dyrektor Tadeusz Grodziewicz. Urząd Miejski reprezentowała Anna Kulik Dyrektor Departamentu Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska.
      
Anna Kleina, rzecznik prasowy Prezydenta Elbląga
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
  • taaak nagroda za cene wody chyba
  • Nagroda za którą zapłacimy ceną wody!
  • Niech dyrektor EPWiK popatrzy na to co wyczynia p. Kogut. To jest tragedia
  • jestem mieszkańcem z ul. Nowodworskiej, w listopadzie woda w naszych kranach miała posmak bagna, ekspertyza Sanepidu (mam to na piśmie) stwierdza: smak i zapach wody są nieakceptowalne. Chyba stąd ta nagroda.
  • a co to za Kogut?
  • EPWIK na obrazku może prezentuje się ładnie, ale przywołana tu woda-lepiej nie szukać określeń. Ta firma powinna zwracać połowę ceny za wszystkie nowo kupione urządzenia grzewcze z czajnikami włącznie. Kamień wodny niszczy najsprawniejsze urządzenia. Filtry w nich działają kilka dni. Dużo jeżdżę po Polsce ale tak złej wody to mało gdzie. .. Druga sprawa cena za metr sześcienny-proszę o kalkulację. Niedługo będziemy chodzili po wodzie i prosili o picie. A wodomierze-to dopiero jest temat! Niech UE temu się przyjrzy. m
  • Jeśli chodzi o wymienionego Koguta-nie ma się co czepiać jeśli to to, że jeszcze nie jest na emeryturze. Awarie uliczne to sprawa trudna On zna cały układ wodociągowy miasta Elbląga. Popaprana kiedyś sieć jest siatką powiązanych bajpasów. Mimo wszystko facet jest opanowany i wie jak to ratować. Czasami śmieszy -pozornie; mały dołek, sześciu ludzi, sprężarki, koparki, wywrotki, beczkowozy i samochody dozoru. Ale jeśli ktoś takiej roboty nie rozumie będzie zawsze krytykował. liczy się przede wszystkim efekt końcowy. Bo tu jak kat krąży kolega Łach-bezlitosny, ale to jest w imię społecznej satysfakcji i porządku. m
Reklama