UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Socjal-party i jedziemy z imprezą! Z naszych podatków wybudują, z naszych podatków wyremontują, z naszych podatków będą utrzymywać. A Ty, co to czytasz. .. już do roboty!!! Trzeba na podatki zapracować!!!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    48
    11
    Andreyy(2021-03-30)
  • @Andreyy - Ja właśnie to czytam. i wiedz że bardzo ci3zko pracuje i gówno z tego mam. nie mam wlas ego kąta dla siebie o dzieci. co. miesiqc place 1400 zł za je. .. 27 m. krew mnie zalewa. i dostaje 500+ i co z tego. prqcuje. plqce podwtki, zabierają mi z wypłaty na świadczenia zdrowotne co uważam że to śmieszne bo do lekarza się nie mogę dostać. nie zgadzam się na to. dlatego chociaż może mieszkanie kiedyś dadzą dla mnie i dzieci. dodam że nie jest żadną patolą. nawet papierosów nie palę i na gówno mi starcza i żeby nie ta jałmużna z 500+ żarlibyśmy tynk ze ścian.
  • Twoja rodzina ? Twoja sprawa!!! Więc do kogo miauczysz? Każdy układa życie jak mu pasuje, jak lubi. Trzeba było jej nie zakładać i byłbyś wolny jak ptak. Teraz widzę że to straszny dla ciebie ciężar, żaląc się tutaj jak masz p****ne i liczysz że ktoś coś da. Śmieszny do bólu jesteś.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    5
    Super_Sadowa(2021-03-30)
Reklama