UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Czy na Grochowskiej, będą sponsorowane parkingi dla wspólnot mieszkaniowych(?), które mimo iż posiadają teren do okola budynków to stawiają tam sobie altanki/krzaki sadzą, a swoje „cudeńka” stawiają na chodnikach/drodze. Bo budżet obywatelski niedługo będzie do głosowania to im wybudujemy jakiś parking za 300 tys zł.
 • @Jjrr - Co do Grochowskiej - Tam gdzie krzaczki, altanki teren należy do miasta; )a nie do wspólnot. Miasto nie buduje parkingów i raczej wątpie by zbudowało tu kiedyś. Póki co bardziej przydałby sie plac zabaw dla dzieci ze Starówki i z Zawodzia. nic tu nie ma. ..
 • Miasto bie buduje parkingów? To zapraszam na Sienkiewicza, gdzie za 265 tys zł na terenie miasta zbudowali parking z funduszy budżetu obywatelskiego dla 3 blokow. Teraz szlachta na Brzeskiej będzie miała parking przy ulicy. Tak rządzą radni w tym mieście, tak rządzi wróbelek!
 • @Jjrr - tak. .. bo jakieś d. .le składają wnioski i tacy sami d. .. głosują. Do tego fałyszywe głosowania a potem umarzają sprawę, że niby sprawca nie wykryty. ŚCIEMA! I za rok powtórka będzie? Bo sprawców nie da się wykryć. .. Za moich znajomych ktoś zagłosował i sprawa umorzona. .. Dodam również ze nie jestem za budowaniem parkingów, boisk itd.
 • nie zgodzę się, bo część wspólnot ma teren wydzierżawiony i tak jakby należy do mieszkańców gdzie mogą robić co chcą, właśnie gdby terez nie był wspólnoty było by dużo łatwiej co kolwiek zrobić :)
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  mieszkaniec zaw(2021-04-06)