UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Witamy w mieście Wróblewskiego. Bezpłciowość I bierność w celu jakiejkolwiek aktywizacji turystycznej miasta to I hotele upadają, bo nikt nie przyjeżdża. no chyba, że nikt nie przemyślał, że nie zajdzie tutaj reakcja łańcuchowa. Chociaż, obserwując działania obecnych władz polegające GŁÓWNIE na likwidacji wszystkiego (o dziwo głównie związanego z turystyką)nie podając żadnej alternatywy jakoś ciężko wierzyć w przypadki? Mission accomplished - kolejna rzecz w mieście do likwidacji "odhaczona". W tym wypadku największy hotel. No co - przecież I tak nie ma turystów. Zbiegiem losu teraz mogą wszystko zwalić na pandemię i posuchę w turystyce :)
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  26
  9
  Do_pomorskiego(2020-09-21)
 • @Do_pomorskiego - Do hotelu przyjezdzali i to sporo. autokary cale. ale w pokojach brak czajnika zimno dogrzewanie farelka. Reczniki czyste ale sprane. psula sie winda. sprzet rtv z poprzedniej epoki. brak sauny. nie ma mozliwosci otwarcia okna bo brak klamek. Stara wykladzina i ten zapach kurzu. Dyrektorka robila co chciala. personel obrazony na caly swiat. damulki.
 • Heheh damulki człowieku co ty wypisujesz przemiła obsługa w kazdym dziale. .ale jak to się mówi dla miłego klienta miła obsługa 😉
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  3
  3
  Domini(2020-09-21)
Reklama