UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Rozumiem potrzebę wspierania się wzajemnie w tych ciężkich czasach . Tylko skąd mamy wiedzieć kogo wspierać ? Nie dam ani grosza na kogoś kto popiera łamanie konstytucji . Ani grosza dla wspierających dyktaturę . Mam nadzieję że wszyscy którzy gardzili pomocą Jurka dziś będą mieli na tyle godności by nie korzystać z respiratorów zakupionych przez WOŚP. On e są potrzebne porządnym Polakom
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    12
    9
    Jack strong(2020-04-14)
  • @Jack strong - To nie dawaj, jedz do swojej Rosji, czy Niemiec i juz nie wracaj, bo tylko przeszkadzasz tu.
  • @Jack strong - Przypominam ci że porządni Polacy właśnie sami się złożyli na zakup tych respiratorów więc bez oklasków proszę.
  • @Jack strong - Co rozumiesz przez łamanie Konstytucji, bo jestem pewny że nigdy jej nie przeczytałeś tak jak 99% tych którzy o tym krzyczą.
  • @Jack strong - Co znaczy porządnym polakom ? Sam sortujesz polaków jakbyś nie zauważył. Nie wiem czy to efekt świadomy a może zamierzony przez tych których opluwasz Jack Strong. ?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    1
    Kosynier(2020-04-14)
  • @Jack strong - mam znajomego z dwojka dzieci pluje na PIS krytykuje ich polityke wyzywa od roznych ale 500 plus bierze mimo tego, wspiera tą polityke rzadu, bo moze bo inni biora, ale jaki to argument ? jemu tez sie nalezy bo inni biora choc nie musi bo strac go zeby nie pobierac tch swiadczen, i co chce udowodnic, ze te wszystkie argumenty sa oderwane od rzeczywistosci, powoduja tylko konflikty, jedni sie wybielaja tylko ze w praktyce wywalaja brudy i sie nimi obrzucaja, a nikt nie jest bez grzechu
  • @Jack strong - a co on zrobił w dobie pandemii, liczył swoje pieniądze, sorry nie swoje na swoim koncie ?
Reklama