UWAGA!

Jest nas ponad tysiąc! Elbląg dla Elbląga

 Elbląg, Jest nas ponad tysiąc! Elbląg dla Elbląga

Już ponad tysiąc osób włączyło się do akcji „Elbląg dla Elbląga”, której celem jest promocja lokalnych firm w dobie kryzysu, by pomóc im przetrwać. W grupie utworzonej na Facebooku przybywa ofert przedsiębiorców i komentarzy mieszkańców. Włącz się i Ty!

Chcesz uratować lokalną firmę, kup karnet, voucher na usługę, którą zrealizujesz po pandemii! Jesteś przedsiębiorcą? Zaoferuj elblążanom taką możliwość. Razem przetrwamy kryzys! - to przesłanie akcji „Elbląg dla Elbląga”, którą jako portEl.pl uruchomiliśmy na Facebooku wzorem innych miast. Na nasz apel odpowiedziało już ponad tysiąc osób i codziennie dołączają kolejne.

- Wierzę, że musimy teraz działać nawet więcej niż wcześniej! Dlatego zapraszam do współpracy, jeśli: szukasz fotografa wnętrz/produktów/wizerunku lub obróbki zdjęć; potrzebujesz grafik, elementów identyfikacji wizualnej (logo, oprawa graficzna dokumentów, ebooków), posty promocyjne na social media, projekty na wycinarkę laserową, Możemy działać z zachowaniem środków ostrożności lub całkowicie zdalnie – to tylko jeden z wielu postów od przedsiębiorców, oferujących swoje usługi w czasach pandemii.

- Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godz. 7.30-15. Odzież, obuwie robocze, chemia gospodarcza, przemysłowa, opakowania jednorazowe i do gastronomii. Papier toaletowy też jest :) - zaprasza z kolei sklep z ul. Malborskiej.

- Podaruj bliskiej osobie albo sobie. Zapraszamy do zakupu bonów. Jeśli wiesz, że skorzystasz z naszych usług,bo: chcesz ukojenia nerwów; widzisz, że twoja twarz stała się poszarzała, zestresowana, zanieczyszczona; po prostu tęsknisz, chcesz się wygadać, chcesz się poczuć - tak jak zawsze - po prostu szczęśliwa. Jesteśmy dla Ciebie! Bon będzie można wykorzystać na dowolną usługę lub zakup kosmetyków z naszą fachową poradą do końca roku. Dla nas to ciężki czas... Możemy sobie pomóc – zachęca jeden z salonów urody.

Takich wpisów jest o wiele więcej. Wszystkie znajdziecie na facebookowej grupie „Elbląg dla Elbląga. To miejsce, w którym właściciele lokalnych firm mogą oferować swoje usługi w formie karnetów na czas po pandemii, a elblążanie znaleźć informację, jak i gdzie je kupić, by pomóc przetrwać elbląskim małym przedsiębiorcom.

Podobne akcje organizowane w innych miastach cieszą się dużą popularnością i dają nadzieję na przetrwanie. Dlaczego więc ma się nie udać w Elblągu? Zapraszamy do udziału, wrzucania postów na grupę, zapraszania znajomych do wzięcia udziału w akcji. Relacje z przebiegu akcji będziemy publikować na portEl.pl

Pokażmy, że Elbląg dla Elbląga potrafi zdziałać wiele!


        

red.

Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Gospodarka

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama