UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Ja jestem za likwidacją tego reliktu przeszłości. Towar droższy niż w innych sklepach, natomiast jakość sprzedawanego towaru bardzo wątpliwa. Nie wspomnę o próbie reklamacji zakupionego towaru, jest prawie nie możliwe zareklamować bądź zwrócić coś co się kupiło na tej hali. Oczywiście nie wszystkie boksy należy traktować tak samo, bo w jednych jest lepiej a w innych gorzej. To jest moje zdanie i ja wstawiam je tu dlatego że miałem dwa przypadki z próbą zareklamowania towaru które skończyły się wyrzuceniem spodni bo nie nadawały się do eksploatacji a reklamacja nie została uwzględniona.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    78
    10
    Jateż(2015-11-23)
  • do "Jateż" - co to znaczy zlikwidować? Czyżbyś chciał decydować (o czyjejś własności) i niszczyć ją? Czasy komuny już minęły (przypominam), a może tobie jakieś obce gremium coś zlikwiduje. Obowiązują zasady "gry rynkowej", jeśli nie odpowiada mi towar z jakiegoś powodu to po prostu nie kupuję i nie chodzę do takiego sklepu. Lecz nie można ot tak sobie decydować za właściciela. A tak na marginesie to sprawa coś śmierdzi -"Zarząd Gildii od pięciu lat stopniowo dąży do jej upadku. Najpierw robili wszystko, by część hali sprzedać marketowi Tesco, w ostatnim czasie prowadzili negocjacje o sprzedaży Gildii Lidlowi". Czy przypadkiem ktoś wyczuł "interes" i chce się obłowić? I na koniec, może "portel" opublikuje tę nie autoryzowaną rozmowę z p. Dorotą Czapiewską.
  • A w sieciówce jest inaczej? Zlewka po całości. W myśl zasady duży może wiecej. Szmaty szmaty.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    0
    Kandydat Salceson(2015-11-23)
Reklama