UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Blagam Cie??? Co wspierac? Tą drożyznę?? Idź do innego sklepu i zobacz jakie mają ceny za ten sam produkt. Szukałam tam butow dla dziecka, facet miał chińskie buty, które widzialam gdzieindziej za połowe ceny. Mial tez te lepsze buty, chyba polskie,skórzane,ale cena nie była adekwatna do fasonu buta, bo ten but moze byl modny ale z 10 lat temu. Nie dziwie sie ze nic im tam nie idzie.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    10
    3
    wiolanczela(2015-11-23)
  • Nie zgadzam się z pani opinią, ponieważ sama kupuję od lat buty dla swoich dzieci właśnie na gildii i jestem b. zadowolona. Sprzedawca zawsze dobrze pomoże dobrać właściwy rozmiar i rodzaj butów, w innych sklepach klient jest pozostawiony sam sobie, a jakość butów jest najważniejsza a nie ich cena czy pogoń za modą. Dzieci to nie kukły do przebierania, mają mieć ciepłe, dobrej jakości i spełniające normy buciki, a nie żeby mamusi się podobały. Jak komuś nie pasują to ma wybór w "sieciówkach", nie musi pani od razu krytykować!!!
  • to jest mydlenie opini, tesco albo lidl-farsa, zarząd nie makontaktu z kilkunastoma właścicielami, nie wszyscy też malą akty własności, co tu jest grane.
  • Czy Pani nie rozumie, że kobieta widziała takie same buty jak ma ten sprzedawca w innym sklepie? Za pewne chodzi o sklep typu "chińczyk". To o jakiej dobrej jakości Pani pisze? Proponuję kupić buty w "Bartku" jeśli chce Pani kupić DOBREJ jakości but dla dziecka, a nie na gildii.
  • Ceny butów Bartka są wygórowane, więc nie widzę sensu dlaczego miałabym przepłacać, na gildii też są to polskie buty, z atestem. Poza tym często słyszę opinie, nawet koleżanek z pracy, że coś jest identyczne z innym sklepie i dużo tańsze, pozory jednak mylą, chińczyk podrobi doskonale każdy towar, ale nie są to takiej samej jakości towary. Ja nadal będę kupować w tym sklepie, a pani niech sobie kupuje, o przepraszam dziecku, u "chińczyka". Moje dzieci-mój wybór, pani dzieci-pani wybór.
Reklama