UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Kredyt dla lekarzy „Eskulap”

Wśród licznych ofert kredytowych Banku Śląskiego S.A. w Katowicach (Zespół Operacyjny w Elblągu ul. 12 Lutego 19) znajduje się propozycja tylko dla środowiska lekarskiego pod nazwą „Eskulap 1”.

O pożyczkę „Eskulap 1” mogą ubiegać się wyłącznie lekarze mający prawo wykonywania zawodu zatrudnieni w publicznych lub prywatnych zakładach opieki zdrowotnej. Bank stawia tylko jeden warunek - należy założyć konto osobiste w Banku Śląskim. Środki uzyskane z tej pożyczki mogą być przeznaczone na dowolny cel. Pożyczkę można spłacać nawet przez 5 lat. Jej wysokość uzależniona jest wyłącznie od zdolności kredytowej pożyczkobiorcy. Maksymalnie bank może pożyczyć 50 tys. złotych. Składając wniosek o przyznanie pożyczki Eskulap 1 należy przedstawić następujące dokumenty:
     - dwa dokumenty stwierdzające tożsamość
     - zaświadczenie o zatrudnieniu
     - zaświadczenie o prawie do wykonywania zawodu
     - oświadczenie pożyczkobiorcy o swoich dochodach
     Jako zabezpieczenia Bank Śląski wymaga weksla lub poręczenia wekslowego, blokady środków z lokaty terminowej.
     Pożyczka może być spłacana bezgotówkowo, automatycznym przelewem środków z konta osobistego pożyczkobiorcy lub gotówkowo, poprzez wpłaty gotówki dokonywanej w kasach banku lub kasach innych instytucji finansowych.
     Oprocentowanie pożyczki Eskulap 1 w skali roku:
     przy zmiennej stopie procentowej
     - do 12 miesięcy - 21,9%
     - do 24 miesięcy - 22,9%
     - do 36 miesięcy - 23,9%
     - do 60 miesięcy - 24,9%
     przy stałej stopie procentowej
     - do 12 miesięcy - 22,6%
     - do 24 miesięcy - 21,9%
     - do 36 miesięcy - 21,4%
     Bank pobiera prowizję od kwoty przyznanej pożyczki w wysokości 0,6% (minimalnie 30 zł).
IG
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama