UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • A co ze ścieżkami rowerowymi w mieście?! Parkingi pobudowane przy drogach, dla wspólnot mieszkaniowych, Krolewiecka to jeden wielki parking dla pracowników wojska, a co z ekologia? Co z aktywnym trybem życia? Na co stawia to miasto? Na szroty poparkowane, że się przejść nie da?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    31
    25
    Upadły hayrelowiec(2021-03-01)
  • @Upadły hayrelowiec - deklu nie zawsze da się dojechać rowerem do pracy 30 km w minus 15 sam sobie jeżdzij
  • Sam jesteś deklem. Ja tu mówię o mieszkańcach Elbląga, co mnie obchodzi, ze dojeżdżasz z jakiejs wsi zabitej dechami 30km od Elbląga? Ja jestem mieszkańcem miasta i chce ścieżek rowerowych, abym mógł bezpiecznie korzystać z roweru.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    23
    19
    Upadły hayrelowiec(2021-03-01)
  • @Upadły hayrelowiec - Nie dla wspólnot, a dla mieszkańców odwiedzających daną okolicę - nie wyłączając mieszkańców, a że niektórzy mieszkańcy chorzy na umyśle próbują przywłaszczać takie parkingi to inna sprawa, i policja powinna reagować na takie sygnały - a nie sprawy umarzać - mimo, że wiadomo kto - nawet niszczy auta innym, nie wspominając o wyzywaniu. A parkingi są potrzebne, gdy jadę do fryzjera, banku, UM, US, UP chciałbym mieć możliwość zaparkowania w miarę blisko.
  • @Upadły hayrelowiec - Ja też jestem mieszkańcem miasta i chcę bezpiecznych parkingów bym mógł z rodziną się przemieszczać bezpiecznie, bym nie musiał 30 min. szukać gdzie zaparkować, w mieście jest miejsce i na parkingi i na ścieżki rowerowe i na ulice.
  • To chyba przesada. Wszedzie parkingi??
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    9
    jerzygra@onet.pl(2021-03-01)
  • Jest cos takiego jak bus i tramwaj, a nawet nogi. Ale wygodnickim roszczeniowcom nogi z mozgiem na miejsca sie zamienily i nie mają sily przejsc 100 metrów. Wyobrazasz sobie wszędzie parkingu?. Jeden beton.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    1
    Art :)(2021-03-02)
  • @Upadły hayrelowiec - Tak naprawdę to Elbląg jest wioską. Taka smutna prawda. Okoliczne wioski są ładniejsze. .. "Miasto"to za dużo powiedziane.
Reklama