UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • RobertKoliński I tylko wyprzedaże i wyprzedaże, Elbląg's Sale Mode On - a co tam w sprawie remontu Kolei Nadzalewowej słychać w ratuszu? Remontu, na które pieniądze wyjątkowo są (PKP, UE), tylko miasto z tych środków nie chce skorzystać, bo przeca "kto tym będzie jeździł?"; ] "Kolej Nadzalewowa jest w stanie wesprzeć cele przyświecające włodarzom miasta. Sprzedając dworzec Elbląg-Zdrój Miasto przekreśla możliwość przywrócenia ruchu na trasie 254,w długiej perspektywie doprowadzając do pogłębienia problemów komunikacyjnych, i ogranicza rozwój turystyki w rejonie Wysoczyzny Elbląskiej"- pisze Paulina Matysiak, posłanka Lewicy, a także przewodnicząca parlamentarnego zespołu ds. Walki z Wykluczeniem Transportowym w liście do Witolda Wróblewskiego, prezydenta Elbląga. Trafił on do niego w piątek, 13 grudnia 2019." Hashtagi: #elblag, #samorzad, #KolejNadzalewowa, #ElblagZdroj
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  14
  13
  RobertKoliński(2020-11-09)
 • @RobertKoliński - towarzysz socjalista :D i zespół do walki z wykluczeniem transportowym :D Clenozepan x 2 dziennie to jednak mało :D socjalizm gorszy niż chińska zaraza jednak, bo z korony można wyjść z socjalizmu nie koniecznie. .. ..
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  3
  6
  ooooooooo7(2020-11-09)
 • @RobertKoliński - Panie Kotliński czemu te trolle tak po panu, ,jadą, ,. .. Przypomniał pan o reaktywacji Kolei Nadzalewowej i sprzedaży dworca Elbląg-Zdrój, które nasi włodarze mają w ''głebokim''poważaniu. Ja sądzę ze oni z racji wieku już nic nie mogą[tylko ciepłe kapcie i kakao] i czekają końca kadencji[licząc co miesięczne apanaże]. Nawet jeśli w przyszłości trafił by się młody prężny manager w roli prezydenta miasta to już nie będzie czym rządzić i co ratować. .. I tak powoli zmierzamy do Elbląga jako siedmiu wiosek połaczonych linią tramwajową. .. Ale proszę się nie poddawac hejtowii punktować gospodarzy naszego grodu. .. Wytrwałości życzę. .
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  5
  3
  miejski obserwator(2020-11-09)
Reklama