UWAGA!

Kto chętny na tę działkę?

 Elbląg, Na sprzedaż przeznaczona jest działka zaznaczona zieloną linią (zdjęcie z otofortomapy - UM Elbląg)
Na sprzedaż przeznaczona jest działka zaznaczona zieloną linią (zdjęcie z otofortomapy - UM Elbląg)

Po raz trzeci miasto próbuje sprzedać działkę budowlaną przy ul. Wyspiańskiego. Licytacja nieruchomości, przeznaczonej pod usługi komercyjne, ma się odbyć 7 grudnia.

Uzbrojona działka o powierzchni 248 m kw. została wyceniona na 70 tysięcy złotych (plus VAT). Jest jedyną niezabudowaną nieruchomością w ciągu działek, na których od lat istnieją pawilony handlowo-usługowe. Jest również przeznaczona pod zabudowę komercyjną do wysokości trzech kondygnacji i ma bezpośredni dostęp do ulicy Wyspiańskiego.

Licytacja nieruchomości odbędzie się 7 grudnia. Potencjalny zwycięzca przetargu będzie zobowiązany do rozpoczęcia zabudowy działki do końca 2023 roku i jej zakończenia do 31 grudnia 2025 roku.

Do już trzecie podejście władz miasta do sprzedaży tej nieruchomości. Poprzednie przetargi w czerwcu i we wrześniu tego roku nie wyłoniły nabywcy.

RG
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Gospodarka

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
 • Bardzo mi z tego powodu wszystko jedno
 • W obecnej sytuacji to nic tylko kupowac i inwestowac.
 • Powiem tak, to ze miasto pozwolilo na budowe tego koszmatka na Wyspianskiego to wstyd dla Prezydenta Miasta.
 • Jasne dzwoń z kościoła obok napie. .tam codziennie tak że umarłego z grobu by postawił w pion no i super zapachy z kebaba i z ich młodymi klientami którzy w nocy po kebsa wpadają swoimi furami z dyskoteka
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  17
  8
  Czytelnik 2020(2020-11-09)
 • Zaorać. wylać beton. Motto obecnych czasów
 • Niech sobie prezydent kupi i postawi kiosk. Proponuje to mieszkańcom. Zobaczymy jak długo sam się utrzyma.
 • 248 m2 za 70 000 PLN + VAT ? Chyba ich pogięło. .. Tam nie ma nawet miejsc parkingowych, a gdzie koszty budowy, projektu itd.
 • cały ten obszar powinien być wyburzony i postawiony blok mieszkalny
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  10
  7
  DO ODSNIEŻANIA(2020-11-09)
 • RobertKoliński I tylko wyprzedaże i wyprzedaże, Elbląg's Sale Mode On - a co tam w sprawie remontu Kolei Nadzalewowej słychać w ratuszu? Remontu, na które pieniądze wyjątkowo są (PKP, UE), tylko miasto z tych środków nie chce skorzystać, bo przeca "kto tym będzie jeździł?"; ] "Kolej Nadzalewowa jest w stanie wesprzeć cele przyświecające włodarzom miasta. Sprzedając dworzec Elbląg-Zdrój Miasto przekreśla możliwość przywrócenia ruchu na trasie 254,w długiej perspektywie doprowadzając do pogłębienia problemów komunikacyjnych, i ogranicza rozwój turystyki w rejonie Wysoczyzny Elbląskiej"- pisze Paulina Matysiak, posłanka Lewicy, a także przewodnicząca parlamentarnego zespołu ds. Walki z Wykluczeniem Transportowym w liście do Witolda Wróblewskiego, prezydenta Elbląga. Trafił on do niego w piątek, 13 grudnia 2019." Hashtagi: #elblag, #samorzad, #KolejNadzalewowa, #ElblagZdroj
 • Akurat na warzywniak lub kurnik. Lokalizacja wręcz wyśmienita.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  6
  4
  Phihihi(2020-11-09)
 • Pierwsza działka gratis! Stary numer dilerski o którym w UM nie słyszeli??!!
 • @RobertKoliński - towarzysz socjalista :D i zespół do walki z wykluczeniem transportowym :D Clenozepan x 2 dziennie to jednak mało :D socjalizm gorszy niż chińska zaraza jednak, bo z korony można wyjść z socjalizmu nie koniecznie. .. ..