UWAGA!

Mieszkanie, na które Cię stać! Reklama

 

Budynek przy ul. Dworcowej w Pasłęku to już trzecia inwestycja firmy TE-DE. Doświadczenie oraz profesjonalizm, które zapewnia główny wykonawca – firma MYTYCH, gwarantuje mieszkania o wysokim standardzie wykonania za najniższe ceny!

Dla tych, którzy cenią spokój
       Osiedle położone jest na malowniczych przedmieściach Pasłęka, a bardzo dobre połączenie z drogą S7 pozwoli dojechać do centrum Elbląga w niecałe 15 minut. Dla tych, którzy wolą inny rodzaj komunikacji, wygodą będzie blisko położona stacja kolejowa oraz dworzec autobusowy. Dodatkowo komfort bezpieczeństwa zapewnia fakt, że jest to osiedle zamknięte.
       Oderwanie się od ulicznego gwaru nie jest przeszkodą w codziennych obowiązkach. Specyfika miasteczka pozwala na wygodne zrobienie zakupów czy wyjście do kina. Blisko położone szkoły i przedszkola zapewniają edukację na wysokim poziomie. Ponadto w 10 minut znajdziesz się nad urokliwie położonym jeziorem i lasem.
      
       Nie musisz wygrać na loterii, żeby tu mieszkać
       Cena oraz metraż zostały tak skalkulowane, żeby mógł tam zamieszkać prawie każdy. Mieszkania 3-pokojowe (ok.70 m2), 2-pokojowe (ok. 50 m2) oraz niespotykane 2-pokojowe kawalerki (ok. 36 m2) z oddzielną sypialnią, posiadają zróżnicowany rozkład, aby każdy znalazł swoją przestrzeń na Osiedlu Dworcowa w Pasłęku.
       Nie da się jednak ukryć, że największym atutem tego budynku jest atrakcyjna cena. Tylko 3.024 zł/m2.

 


      


       Pośpiesz się. Pozostało zaledwie 8 mieszkań!
       Informacje pod nr tel. 606 825 192 oraz na stronie:
       www.dworcowa-paslek.pl
       Zobacz zdjęcia
      
      
„Nie bój się tego, co nowe – chociaż ci miły spokój.”  (Tytus Carus Lukrecjusz)
      

       ---reklama---
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej