UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • I znów remont tego samego mostu. To może lepiej pomyśleć o porządnej naprawie tego mostu na staruwce. I wtedy pobudować nowy most a dopiero brać się za przebudowę tego starego.
  • "naprawie tego mostu na staruwce. " - 100% pisowiec na starówce
  • Typowy niby Polak??? Jak się nie ma czego czepić to choćby czepić się niczego ??? A może tak przeczytać ze zrozumieniem ???? Spróbuj napisać to przez "ó starówka" tzw zamknięte to korektor wykaże Ci błąd.
  • Test - starówka starówka starówka i "staruwka" Mój korektor jest polski i wykazuje błąd tylko na ohydnym błędzie "staruwka", Twój rosyjski korektor pewnie inaczej działa. Rozumiem.
  • Medium @Np. - Można mieć więcej załadowanych słowników, tak więc przytyk co najmniej zbędny, albo wskazujący na ograniczoną wiedzę techniczną.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Medium(2023-01-19)
  • @Medium - Ciekawe, co piszesz, bardzo nawet. Ograniczoną to trzeba mieć wiedzę, by być Polakiem i w ogóle napisać tak "staruwka".
  • Medium @Np. - Niestety od lat 90-tych, kiedy to moje dzieci do szkoły chodziły, u dwóch polonistek, w tym jedna z dyrektorską funkcją, znalazłam błędy ortograficzne. Jedną sprawę poruszyłam na rodzicielskim zebraniu, pani dyrektor tłumaczyła się pośpiechem, drugiej znacznie późniejszej dałam już spokój wyciągając wnioski dla siebie (tu akurat polonistka była nauczycielską córką). Później, w Wordzie, znalazłam ze zdumieniem podobnie idiotyczne "sprawdzacze" pisowni. Sama jestem nauczycielską córką, ale u mnie w domu były wyższe wymagania.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    Medium(2023-01-19)
Reklama