UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Nadzwyczajnie o cieple

 
Elbląg, Nadzwyczajnie o cieple
(fot. Anna Dembińska, archiwum portEl.pl)

27 lutego mieszkańcy Elbląga mają w końcu poznać szczegóły dotyczące modelu zaopatrzenia miasta w ciepło. Swoje opracowania w tej sprawie na nadzwyczajnej sesji Rady Miejskiej przedstawi zarówno EPEC, jak i Energa Kogeneracja. Będzie też czas na dyskusję.

Przypomnijmy, że listopadowa nadzwyczajna sesja Rady Miejskiej nie doszła do skutku, bo na posiedzeniu – mimo wcześniejszych zapowiedzi – nie pojawili się przedstawiciele Energi Kogeneracja. Tym razem ma być inaczej. W programie sesji, który dzisiaj został wysłany do mediów, zaplanowano prezentację docelowych modeli zaopatrzenia miasta w ciepło przygotowanych oddzielnie przez EPEC i Energę Kogenerację oraz dyskusję na ten temat. Nadzwyczajne posiedzenie Rady Miejskiej rozpocznie się o godz. 10.

Co ciekawe, wczoraj Energa Kogeneracja rozesłała do mediów swoje opracowanie na temat dotychczasowej współpracy z prezydentem Elbląga i EPEC w sprawie ciepłownictwa. Możemy z niego wyczytać m.in., że prezes Urzędu Regulacji Energetyki wezwał wszystkie strony negocjacji do wypracowania wspólnego rozwiązania do 10 marca 2020 roku.

 

 

 

RG
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
 • wroblewski i zielinski musząodejsc z UM od wielu lat nic nie robią w kierunku rozwinięcia Elbląga potrafią tylko pierogi rozdawać na festynie
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  33 0
  jaaaaaaaaaaaaaaaaa(2020-02-21)
 • zapytajcie się ludzi co pracują w UM na temat zielinskiego. .. .. nie usłyszałem żadnego dobrego zdania o człowieku. .. .
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  26 0
  marekzjaru(2020-02-21)
 • @marekzjaru - widocznie ma powody
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz Pokaż ten wątek
  0 1
  (2020-02-21)
 • Znam i Wróblewskiego i Zielińskiego i gdyby ktoś zapytał mnie o ich zalety odpowiedziałbym milczeniem
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  33 0
  (2020-02-21)
 • I znowu markują pracę. Nie nabiorą mnie już na to. To oni odpowiadają za stan tego miasta. Nawet na torze łyżwy grzęzną w elbląskim lodzie. Żadną inwestycję nie omijają wady i kolejne wydatki z naszej kasy.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  23 0
  (2020-02-21)
 • No właśnie polityki milczą, bądź gadają ,a nic nie robią .
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  12 0
  TakieŻycie(2020-02-21)
 • Rzecz to nadzwyczajna. Przewodniczący miasta wraz z kolegami sekretarzami i prezydentami postanowił popracować. Ale czy to będzie praca czy kolejne "szoł". Powiedzmy już im lepiej "go".
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz Pokaż ten wątek
  17 0
  (2020-02-21)
 • Słoik drgną! Towarzystwo wzajemnej wymiany stołków nadzwyczajnie postanowiło przypomnieć o sobie i to jak. PIERWSZA w tym roku sesja. Udało zgrać się terminy?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  19 0
  (2020-02-21)
 • I po co to jeden radny głupszy od drugiego w tej materii co oni uchwała czego prezydent już nie zaplanował to was drodzy Państwo przerosło .Ale jak Energa zaproponowałaby prace komuś po skończeniu kadencji o ile łatwiej było by negocjować A tu nic nie Skapnęło a tyle pary w to poszło ...nikt nie z wami nie liczy nawet ustawkę to trzeba umieć zrobić . Do domu Panowie i Panie chować wnuki .
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  14 0
  (2020-02-21)
 • Może to nie radni tylko kandydaci na detektorów. Jak tobwygrac? Dożo obiecywać i się uśmiechać ...
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  10 0
  (2020-02-21)
 • Lepiej napiszcie kiedy otrzymamy podwyżki!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  7 0
  STOP USTAWIE 447(2020-02-21)
 • PO rtel!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  11 0
  K.... mać!(2020-02-21)
Reklama