UWAGA!

Nadzwyczajnie o cieple

 Elbląg, Nadzwyczajnie o cieple
(fot. Anna Dembińska, archiwum portEl.pl)

27 lutego mieszkańcy Elbląga mają w końcu poznać szczegóły dotyczące modelu zaopatrzenia miasta w ciepło. Swoje opracowania w tej sprawie na nadzwyczajnej sesji Rady Miejskiej przedstawi zarówno EPEC, jak i Energa Kogeneracja. Będzie też czas na dyskusję.

Przypomnijmy, że listopadowa nadzwyczajna sesja Rady Miejskiej nie doszła do skutku, bo na posiedzeniu – mimo wcześniejszych zapowiedzi – nie pojawili się przedstawiciele Energi Kogeneracja. Tym razem ma być inaczej. W programie sesji, który dzisiaj został wysłany do mediów, zaplanowano prezentację docelowych modeli zaopatrzenia miasta w ciepło przygotowanych oddzielnie przez EPEC i Energę Kogenerację oraz dyskusję na ten temat. Nadzwyczajne posiedzenie Rady Miejskiej rozpocznie się o godz. 10.

Co ciekawe, wczoraj Energa Kogeneracja rozesłała do mediów swoje opracowanie na temat dotychczasowej współpracy z prezydentem Elbląga i EPEC w sprawie ciepłownictwa. Możemy z niego wyczytać m.in., że prezes Urzędu Regulacji Energetyki wezwał wszystkie strony negocjacji do wypracowania wspólnego rozwiązania do 10 marca 2020 roku.

 

 

 

RG
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Gospodarka

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
 • wroblewski i zielinski musząodejsc z UM od wielu lat nic nie robią w kierunku rozwinięcia Elbląga potrafią tylko pierogi rozdawać na festynie
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  33
  0
  jaaaaaaaaaaaaaaaaa(2020-02-21)
 • zapytajcie się ludzi co pracują w UM na temat zielinskiego. .. .. nie usłyszałem żadnego dobrego zdania o człowieku. .. .
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  26
  0
  marekzjaru(2020-02-21)
 • @marekzjaru - widocznie ma powody
 • Znam i Wróblewskiego i Zielińskiego i gdyby ktoś zapytał mnie o ich zalety odpowiedziałbym milczeniem
 • I znowu markują pracę. Nie nabiorą mnie już na to. To oni odpowiadają za stan tego miasta. Nawet na torze łyżwy grzęzną w elbląskim lodzie. Żadną inwestycję nie omijają wady i kolejne wydatki z naszej kasy.
 • No właśnie polityki milczą, bądź gadają ,a nic nie robią .
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  12
  0
  TakieŻycie(2020-02-21)
 • Rzecz to nadzwyczajna. Przewodniczący miasta wraz z kolegami sekretarzami i prezydentami postanowił popracować. Ale czy to będzie praca czy kolejne "szoł". Powiedzmy już im lepiej "go".
 • Słoik drgną! Towarzystwo wzajemnej wymiany stołków nadzwyczajnie postanowiło przypomnieć o sobie i to jak. PIERWSZA w tym roku sesja. Udało zgrać się terminy?
 • I po co to jeden radny głupszy od drugiego w tej materii co oni uchwała czego prezydent już nie zaplanował to was drodzy Państwo przerosło .Ale jak Energa zaproponowałaby prace komuś po skończeniu kadencji o ile łatwiej było by negocjować A tu nic nie Skapnęło a tyle pary w to poszło ...nikt nie z wami nie liczy nawet ustawkę to trzeba umieć zrobić . Do domu Panowie i Panie chować wnuki .
 • Może to nie radni tylko kandydaci na detektorów. Jak tobwygrac? Dożo obiecywać i się uśmiechać ...
 • Lepiej napiszcie kiedy otrzymamy podwyżki!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  7
  0
  STOP USTAWIE 447(2020-02-21)
 • PO rtel!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  11
  0
  K.... mać!(2020-02-21)
Reklama