UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Najlepszy z czterech

Elbląg, Aleksander Huńko
Aleksander Huńko (fot. Damian Matwiejczyk).

30 września poznamy Elbląski Produkt Roku 2006. Niestety, swoje produkty do konkursu zgłosiły tylko cztery firmy. To pierwsza edycja konkursu, którego organizatorem jest elbląski oddział Naczelnej Organizacji Technicznej Federacji Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych przy udziale Urzędu Miejskiego, Starostwa Powiatowego oraz Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Elblągu.

- Celem konkursu jest wybór i promocja wysokiej jakości produktów wytwarzanych w firmach na terenie Elbląga i regionu. Produktów, które dzięki swoim walorom jakościowym, technologicznym i użytkowym skutecznie konkurują na rynku krajowym i zagranicznym – mówi Aleksander Huńko z elbląskiego NOT. - Do konkursu staraliśmy się wybrać znaczące w regionie firmy, które mają ciekawe wyroby czy produkty. Pomimo, że informacje o plebiscycie wysłaliśmy do przeszło stu firm i instytucji działających na terenie Elbląga i powiatu, naszą propozycję przyjęły tylko cztery z nich. Być może w przyszłym roku będzie więcej chętnych.
     O tytuł Elbląskiego Produktu Roku 2006 ubiegać się będzie wirtualna rekrutacja Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Elblągu, chleb witalny produkowany przez Piekarnię Raszczyk z Pasłęka, chleb rozmaitości z PSS Społem w Elblągu oraz piwo warzone w Browarze Braniewskim.
     Zgłoszone do konkursu produkty oceniane są specjalnie powołane komisje. Kryteria oceny to m.in.: jakość, estetyka, nowoczesność, niezawodność, trwałość, wartość i dynamika sprzedaży, możliwości handlowe i marketingowe, konkurencyjność, zgodność z normami ekologicznymi, atesty i certyfikaty jakości, udział sprzedaży produktu w całkowitym obrocie firmy (również zagranicą), główni odbiorcy produktu (krajowi i zagraniczni), uzyskane wyróżnienia, znaczenie cywilizacyjne i społeczne produktu oraz tworzenie nowych miejsc pracy.
     Nagrodą w plebiscycie, poza honorowym tytułem Elbląskiego Produktu Roku, jest statuetka wykonana przez elbląskiego artystę Romana Fusa. - Statuetka może być wykorzystana jako znak promocyjny firmy, a jej wizerunek może być umieszczony obok znaku towarowego firmy - dodaje Aleksander Huńko.
     Ogłoszenie wyników odbędzie się podczas uroczystej gali w sobotę 30 września.
     
OK
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama