UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Że projekt ten szkodliwy i całkowicie nieprzystający do dzisiejszego świata chwilowo upadł, to i pewnie, że całe szczęście. Kłopot w tym, że władzuchna z tego swojego wymarzonego przeorania miejskiej przyrody zrezygnować nie chce, a jedynie plan swój niecny chwilowo wstrzymuje (z braku kasy - tej wstrzymanej przez rząd oraz z powodu rosnących kosztów, m. in. wojennych). Osobiście mam oczywiście nadzieję, że do tego pomysłu nigdy już ona nie POwróci, ale wiadomo - jak tow. Koliński ma na coś nadzieję, to zwykle dzieje się dokładnie na odwrót - złośliwość marnego ustroju politycznego i jego nieodpowiedzialnych decydentów zwyczajnie; zatem - trzeba czujnym być, jak łasica!:) #CałaWładzaWręceRad!; Hashtagi: #drzewa, #dewastacja, #Wschodnia, #dramat;
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    14
    45
    tow. Koliński ocenzurowany(2022-05-23)
  • @tow. Koliński ocenzurowany - Oby POwrócił (głupie to nie?) ten pomysł jak najszybciej
  • @tow. Koliński ocenzurowany - "szkodliwy i nieprzystosowany do życia"... miałem nadzieję, że to wstęp do samokrytyki autora, a tu jednak wciąż to samo; )
  • @tow. Koliński ocenzurowany - Kto tu jest szkodnikiem? A jak towarzyszowi idzie agitacja na rzecz Putina na swoim profilu na fb? Ostatnio widziałem że Putina to już jest Bogiem dla towarzysza
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    1
    Niszczlewactwo(2022-05-24)
Reklama