UWAGA!

Pierwsza inicjatywa

„Elbląskie meble” - prawdopodobnie pod taką nazwą wystąpią nasze firmy meblarskie na przyszłorocznych Poznańskich Targach. To będzie pierwsze znaczące przedsięwzięcie, które doprowadzi do formalizacji klastra meblowego - mówi Jacek Pączkowski, prezes Elbląskiej Izby Przemysłowo-Handlowej.

„Meble 2007” - Targi Mebli i Wyposażenia Wnętrz odbędą się w Poznaniu na przełomie maja i czerwca przyszłego roku. Elbląskie firmy z tej branży chcą wystawić wspólną reprezentację pod szyldem EIP-H i marką, wstępnie nazwaną Elbląskie Meble. W grupie inicjującej to przedsięwzięcie jest 11 firm z Elbląga i Pasłęka. Ma ono skonsolidować firmy tej branży, a wspólny udział w targach powinien przynieść wiele wymiernych korzyści każdej z nich.
     
Mira Stankiewicz - Telewizja Elbląska
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • Marka wstępnie nazwana "Elbląskie Meble". Dobre sobie. Spece od budowania marki to to nie są. Szkoda wysiłków marketingowych, które wiąża się przecież z wydawaniem dużych pieniędzy na budowanie tymczasowej marki. Tak się nie robi nigdzie na świecie. A może to oryginalny wkład EIPH w światowy dorobek marketingu?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  marketerexpert(2006-12-28)
 • Pączkowski- zdrajca!!!!!
 • a czemu tylko 11 firm, czy wszystkim firmom zaproponowano, bo ja o tym nie wiem? Wszystkie takie dzialania grubymi nićmi szyte.
 • "mówi Jacek Pączkowski, prezes Elbląskiej Izby Przemysłowo-Handlowej "- to już wiadomo jaką funkcję oprócz przewodniczącego komisji otrzymał za zdradę.
 • czy mogą tu pisać mniej sfrustrowani czytelnicy, czy można podyskutować o meblach i Elblągu a nie o zdrajcach. Dlaczego własne kompleksy leczycie w internecie .Zróbcie "pisarze "coś pożytecznego napiszcie o tym i poczekajcie na komentarze. Przejdzie wam ochota do robienia czegokolwiek w tym mieście
 • Firma "Wójcik" powinna być liderem. Geniusze z biura są pewni że stawka 4PLN/ h zapewni im stabilną załogę. Oby się pomylili!
 • marketerexpert swakiiatowy specu od budowania marki na podstawie czego taki plytki komentarz
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  czytelnik(2006-12-28)
 • tak sie skladjea, ze firma Wojcik jest liderem na rynku elblaskim i moze te 4 PLN to odpowiednia stawka dla kierowanych bezrobotnych z PUP
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  czytelnik(2006-12-28)
 • Nic nie ujmując właścicielom zagłębia meblowego - pracę wykonali niektórzy sporą, efekty widoczne - marketing, tak zresztą jak i w przypadku Pana P. - to nie ich żywioł i domena. Ale ponieważ wszyscy - no powiedzmy znakomita większość wie, kto jest w Elblągu największym architektem i urbanistom, tym panom na zasadzie analogii puszczamy w niepamięć ewentualne potknięcia. Proponuję jednak do tego typy działań zatrudnić dobrych piarowców z osiągnięciami – szkoda pieniędzy na drzwi do lasu.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  AborygenMiejscowy(2006-12-28)
 • jak pewnie sie zorientowales sie to grupa meblarska a ty chyba krawiecka ale mozesz zglosic sie do nas udzielimy b.chetnie informacji
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  zainteresowany(2006-12-28)
 • mily aborygeniemiejscowy skoro masz takie doswiadczenie w marketingu to zapraszam do wspolpracy
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  zainteresowany(2006-12-28)
 • Pączek od umywania rączek!! ..... od swoich wyborców
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Wyborca(2006-12-28)
Reklama