UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Za ta niegospodarnosc zwana modrzewina ktos powinien pojsc siedziec. W miescie dziury w jezdniach, pozapadane studzienki, zniszczone chodniki na ktorych mozna nogi polamac. A tym zcasem na pustych polach modrzewiny kilometry drog, chodnikow, oswietlenia leza w krzakach odlogiem. Droga do nikad byla juz pokazywana ponad 10 lat temu w absurdach drogowych. Ot miasto pod rzadami PO, PSL, Lewica i mamy to co mamy Strefa ekonomiczna w glebi miasta z dala od glownych wezlow komunikacyjnych, czegos takiego nie ma nigdzie indziej. Cel na wiosne?! Odsunac tych lidzi z PO, PSL, Lewica od władzy, nawet sila. Dość juz tego dziadostwa i niegospodarnosci. Co do mieszkania w tym miejscu, kiedys modrzeina byla miejscem skladowania toksycznych odpadow z dawnego zamechu, dodatkowo w poblizu jest wysypisko smieci, cudne miejsce na zamieszkanie.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    31
    21
    jawamwojtaniewybierałem(2024-02-06)
  • @jawamwojtaniewybierałem - odezwał sie naczelny czopek i wazeliniarz pisowski. Ty na pewno nawet psa nie masz tylko nudzisz konia gdzie tylko sie da. Siłą to możesz sobie włosy z nosa powyrywać a nie odsuwac ludzi od władzy. taki sobie cel obierz. nie musisz tu mieszkać-zawsze Yaro przytuli cie na Żoliborzu.
  • @jawamwojtaniewybierałem - Dalej warczysz i kłamiesz.
  • pisowcy i ich klakierzy tak mają
  • W czym kłamie?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    1
    jawamwojtaniewybierałem(2024-02-06)
  • @jawamwojtaniewybierałem - Pomyliło ci się, albo świadomie kłamiesz: odpady po Zamechu wysypywano w lesie za Krasnym Lasem przy drodze do Jeziorka po prawej stronie. Druga sprawa: przy przewadze wiatrów północno- zachodnich osiedla mieszkaniowe w miastach europejskich budowano właśnie w tej części, by miały świeże powietrze, a nie smrody przemysłowe. Daj się leczyć na psychozy polityczne.
  • @jawamwojtaniewybierałem - I dać durni z pisu, żartowniś
  • @jawamwojtaniewybierałem - I że jak pisiak będzie to będzie lepiej? Najwyższy czas żeby ludzie w Elblągu się zjednoczyli w idei przeciwko partyjniactwu. Pogonić te szuje i skupić się na którymś niezależnym.
Reklama