UWAGA!

Połączenie klasyki z tchnieniem nowości i innowacji

2014-09-18
15:31
 
Połączenie klasyki z tchnieniem nowości i innowacji

Chcesz na własne oczy zobaczyć osiągnięcia oryginalnej stylistyki Kinetic Design? Chcesz usłyszeć o najnowocześniejszych dokonaniach współczesnej motoryzacji? Chcesz dotknąć najbardziej perfekcyjnego wykonania najdrobniejszych nawet detali? Chcesz poczuć dreszcz emocji towarzyszący odkrywaniu tego co nowe i dziewicze? W takim razie nie może zabraknąć Cię na premierze nowego Forda Mondeo i nowego Forda Focus!

Między innymi tego typu zaproszenia można znaleźć ostatnio w mediach. A to za sprawą wielkiego wydarzenia, do którego, jako pierwsi w Polsce, przygotowują się pracownicy firmy Ford Gołębiewski, Autoryzowanego Dealera Forda.
      
       20 września w Salonie w Starogardzie Gdańskim oraz 21 września w Elblągu, odbędą się premierowe pokazy nowego Forda Mondeo oraz nowego Forda Focus. Wszystkie zainteresowane osoby będą mogły, w godzinach od 11.00 do 17.00, obejrzeć prezentację nowych samochodów, uzyskać wiele interesujących informacji, ale co najważniejsze, na własne oczy zobaczyć tak długo oczekiwane premierowe modele.
      
       Wszystkie szczegóły pozostają na razie tajemnicą. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że nowy Ford Focus będzie prezentował całkowicie odmienioną stylistykę nadwozia oraz udoskonalone wnętrze, co ma nadać mu jeszcze bardziej ujednolicony wygląd. Jednak to, co budzi największe emocje, kryje się we wnętrzu. Chodzi tu o mnóstwo nowych i innowacyjnych rozwiązań technologicznych. Przyszli kierowcy tego nowoczesnego samochodu, chociażby dzięki takim systemom jak Cross Traffic Alert, będą m.in. ostrzegani, podczas wyjazdu z parkingu, przed nadjeżdżającymi pojazdami stwarzającymi zagrożenie. Ponadto producent zastosował w nowym Focusie systemy bardzo cenione przez użytkowników, jak chociażby unowocześniony system zapobiegający kolizjom przy małych prędkościach Active City Stop a także Active Park Assist, wspomagający kierowcę w czasie równoległego parkowania. Niewątpliwie zwieńczeniem tego dzieła jest wprowadzenie jeszcze bardziej oszczędnych i niezawodnych silników. Zarówno jednostki wysokoprężne jak i benzynowe będą cechowały się prawie dwudziestoprocentową redukcją zużycia paliwa. W ofercie nadal pozostaną cieszące się wielką popularnością turbodoładowane silniki benzynowe EcoBoost, nagrodzone w tym roku po raz trzeci z rzędu tytułem Jednostki Napędowej Roku (ang. International Engine of the Year). Wprowadzony zostanie, jako pierwszy w Europie, silnik 1.5 EcoBoost 150 KM lub 180 KM.
      
       Nowy Ford Mondeo ma być idealnym połączeniem technologii, osiągów, wydajności oraz innowacyjnego designu. „Luksusowy”, „wyrafinowany”, „dostojny”, to tylko niektóre określenia charakteryzujące innowacyjną stylistykę nowego Forda Mondeo. Za sprawą opływowej linii nadwozia i niższej linii dachowej, auto nabiera sportowego i agresywnego wyglądu. Staranne dopracowanie detali dodaje mu powagi, dzięki której można określić go mianem luksusowej limuzyny. Na uwagę zasługują reflektory Ford Dynamic LED, które automatycznie dostosowują strumień światła do prędkości jazdy i warunków otoczenia. Znacznie poprawiono też wszelkie systemy bezpieczeństwa. Za pomocą takich rozwiązań jak chociażby poduszki powietrzne w pasach bezpieczeństwa, pięciokrotnie zwiększa się obszar chronionej powierzchni ciała. Innowacje technologiczne pozostaną tajemnicą do samej premiery.
      
       Ford Polska skutecznie trzyma w tajemnicy całą specyfikację premierowych modeli. Oznacza to, że wszyscy, którzy wybiorą się, aby jako pierwsi w Polsce obejrzeć nowego Mondeo i Focusa, nie będą zawiedzeni. Połączenie nowej stylistyki z rozwiązaniami technologicznymi, z pewnością przyniesie wiele niespodzianek. W czasach, gdy wydaje nam się, że rozwój motoryzacji stoi na takim poziomie, że ciężko jest wymyślić coś nowego, Ford wypuszczając nowe modele stoi przed trudnym zadaniem. Wszystko wskazuje na to, że to właśnie trudne wymagania stawiane przez rynek i konkurencję, zainspirowały markę Ford do stworzenia nowych, absolutnie innowacyjnych w swej stylistyce i funkcjonowaniu samochodów.
       Warto wybrać się i już w ten weekend na własne oczy zobaczyć te dwa cudy techniki w salonach Forda Gołębiewski.
      
       Gołębiewski Autoryzowany Dealer Forda
       Elbląg, ul. Żuławska 19
       tel. 55 243 34 44
      
       Starogard Gdański, ul. Lubichowska 141
       tel. 58 56 334 44
       http://www.golebiewski.com.pl
      
---- Reklama ----
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej