UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Brawo spełniają się wreszcie marzenia pokoleń s Rosja Putina bezsilnie zaciska pięści. Uważam że ojciec tego wspaniałego dzieła powinien zostać uhonorowany honorowym obywatelstwem naszego skromnego miasta. Niech żyje Pan premier Jarosław Kaczyński i wierzę że nie odmówi nam przyjęcia tego skromnego wyróżnienia.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    21
    18
    TeofilSkorupa(2021-09-21)
  • @TeofilSkorupa - Panie Rafale Gruchalski mamy tu niejakiego Teofila czy jest jakiś sposob by nie obniżał on procentow PiSowi bo przez jego bajdurzenie Kaczynski straci całkowite poparcie i co wtedy zrobia biedni rencisci i emeryci o beneficjentach 500 plus nie wspomnę. Jego wpisy szkodzą naszej wspaniałej partii Kaczyńskiego. ..
  • @TeofilSkorupa - "Brawo spełniają się wreszcie marzenia pokoleń"- Tak moje marzenia o drogim życiu i braku perspektyw pis spełnia w 100% jak możesz zachwalać tą zgraję cwaniaków. masz człowieku jakiś honor? Jak możesz bajki sączące się z telewizji zachwalać. Szary człowiek ma dużo gorzej żyć, jest źle, jest drogo i obłudnie. Dlaczego posuwasz się człowieku do takiej obłudy. Masz z tego pieniądze, czy tylko chorą satysfakcję? Życie w Polsce stało się jedną wielką udręką, zauważ, ze brakuje już nawet produktów promocyjnych w Biedronkach. Jest co chwila drożej i drożej! Mam żal do ludzi takich jak TY, chwalących ten pisowski bałagan w Polsce za pewne za spore pieniądze. Normalnie nie ma czego chwalić (obietnic nie chwalę nigdy). Wasz plan to bieda, bieda, bieda w narodzie. Przykro mi za Ciebie.
  • @TeofilSkorupa - Zmusiliście polaków do kupowania taniej tandetnej żywności, byle taniego jakiego chleba (bo normalne jedzenie jest zbyt drogie i bardzo wielu na to nie stać)Zabraliście podwyżkami wszystkiego możliwość oszczędzania, spełniania marzeń, wyjazdów. Życie w Polsce stało się teraz egzystencją, wręcz wegetacją. Do tego w pracy jest ciągły bezlitosny wyścig szczurów i wyzysk pracownika na każdym kroku. (normalne, bo właściciele firm chcą żyć na jakimś poziomie, ale skoro wszystko droższe, cierpi, kto? pracownik)Każdy ruch gospodarczy PIS, odbija się wzrostem cen. drastycznego w życiu dla tych najmniej zarabiających. Piękne bajki o grubych portfelach w TVP, Opowieści Morawieckiego o coraz wyższych zarobkach - GDZIE TO WSZYSTKO, ja nie widzę. Widzę za to wszechobecną drożyznę cen w sklepach, opłat, wszystkiego. Mam was dość!
Reklama