UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • i pomyśleć, że mogliśmy być bogatym krajem, który zarabiałby ogromne pieniądze na pośrednictwie w Nowym Jedwabnym Szlaku, bo jako pierwsza granica UE mielibyśmy prawo nakładać i regulować cło, do tego obsługiwalibyśmy przeładunek, a Chińczycy i Niemcy łożyliby grube pieniądze na utrzymanie infrastruktury, ale nasz okupant USA się na to nie zgodził, bo jest to sprzeczne jego interesami. Polsko, obudź się wreszcie!
  • Bzdury.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    10
    Ędward Ącki(2021-04-22)
  • @Ędward Ącki - I Twój komentarz pokazuje właśnie stan ogłupienia większości Polaków. Ale nie mam do Ciebie żalu, bo to nie jest Twoja wina. Sam jeszcze niedawno żyłem sobie beztrosko w Matriksie i wierzyłem, jakie to USA jest kochane. A powiedz mi, znasz jeszcze jakiś kraj, który płaci Amerykanom za to, że ci mają na ich terytorium bazy wojskowe i jakimi kwotami im za to płacą? Mała podpowiedź: krajów, w których USA ma swoje bazy wojskowe jest wiele.
  • Amerykanów już tak łatwo się z naszego terenu nie pozbędziemy. Na mazurach zostały ostatnie na świecie użyteczne złoża rud metali ziem rzadkich jak np. tytan. Niezwykle ważny metal w przemyśle zbrojeniowym i podboju kosmosu. A z tym wiążą się pewne działania i polskiego (nie)rządu i amerykanów. Te klocki można samemu poskładać. Gdzie nowe drogi, autostrady, przekopy. Samo sie składa w całość. .. Hashtagi: #Przekop, #Biebrza, #Elblag, #Mierzeja, #Tytan.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    hodowca królików(2021-04-22)
Reklama