UWAGA!

Relacja z budowy Słonecznych Bielan!

 

 Sprzyjająca aura, dobre warunki atmosferyczne to idealna pogoda do realizacji prac budowlanych. Tempo robót przy inwestycji Słoneczne Bielany przy ul. Fromborskiej w Elblągu jest tak duże, że deweloper znacznie wyprzedza zaplanowany wcześniej harmonogram prac. Zakładał on bowiem na koniec stycznia 2016 roku wybudowanie stanu zerowego, a tymczasem prace są tak daleko posunięte, że obecnie realizowana jest już budowa pierwszego piętra budynków. Jest to bardzo dobra wiadomość dla klientów, którzy już zakupili albo dopiero rozważają możliwość zakupu mieszkania. Tak zaawansowane prace budowlane gwarantują, że nie będzie żadnych przesunięć w terminie oddania lokali nowym klientom, a być może przyspieszy to oddanie ich do użytkowania. Zobacz zdjęcia z budowy. 

Słoneczne Bielany wyróżnia przede wszystkim architektura realizowanych budynków. Niewysokie, bo zaledwie dwupiętrowe domy, szeroko rozłożone w przestrzeni, doskonale nasłonecznione z charakterystyczną cechą - pięknymi ponad 90-metrowymi tarasami oraz dużymi i obszernymi balkonami. Cała inwestycja jest wkomponowana w ścianę zieleni. Słoneczne Bielany od wschodu graniczą z Parkiem Krajobrazowym Wysoczyzny Elbląskiej, a od północy z osiedlem domów jednorodzinnych Ogrody. Budynki będzie cechował wysoki, niespotykany dotychczas standard wykończenia: szkło, gresy, wysokiej jakości materiały wykończeniowe, windy prowadzące bezpośrednio do hali garażowej to w tej inwestycji to jakość i standard oferowany przez elbląskiego dewelopera.
      
       Obsługę sprzedażową Inwestycji oraz nadzór nad realizacją umów rezerwacyjnych i deweloperskich prowadzi firma Freedom Nieruchomości, z siedzibą przy al. Grunwaldzkiej 31 w Elblągu. Tutaj znajdziecie Państwo wszystkie materiały niezbędne do zapoznania się z inwestycją, umową deweloperską oraz innymi dokumentami niezbędnymi do podjęcia decyzji. Dyrektor elbląskiego oddziału Freedom Jarosław Kraiński potwierdza, że w ofercie pozostało jeszcze około 20 lokali, to już niewielka ilość jednakże nadal można znaleźć w ofercie swoje wymarzone mieszkanie.

 

Biuro sprzedaży proponuje również wsparcie w zakresie pomocy w połączeniu transakcji sprzedaży mieszkania starego w celu nabycia lokalu w nowej inwestycji. W takim przypadku, deweloper jest w stanie dostosować harmonogram zapłaty za lokal. Sposób przygotowania oferty, działania home stagingowe, profesjonalna sesja fotograficzna to sposób na szybkie połączenie transakcji. Tak przygotowane oferty można znaleźć na stronie www.freedom-nieruchomosci.pl. Klienci zaciągający kredyt na zakup lokalu mogą liczyć również na wsparcie doradców kredytowych z Domu Kredytowego Notus, przy ul. Stary Rynek 61 B w Elblągu, którzy przedstawią najkorzystniejsze oferty kredytowania lokali w inwestycji, telefon do doradców 55 644 44 77.
      
       Szczegółowe informacje o inwestycji, aktualną ofertę lokali ich ceny znajdziecie Państwo na stronie www.sloneczne-bielany.pl lub bezpośrednio w biurze sprzedaży przy al. Grunwaldzkiej 31 w Elblągu.
       Tel. 55 233 25 39, 603 648 100 lub 601 658 100.

      

-------- Reklama --------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej