UWAGA!

Remont ul. Warszawskiej

 
Elbląg, Remont ul. Warszawskiej
fot. AD

W piątek (22 lipca) rano rozpoczną się prace naprawcze ulicy Warszawskiej. Przez minimum tydzień ruch w tym miejscu będzie odbywał się wahadłowo, później zostanie zamknięty. Następna w kolejce po nową nawierzchnię jest ul. Żuławska.

Jak informuje wykonawca, firma Eurovia Polska S.A, rozpoczęcie prac związanych z naprawą nawierzchni ul. Warszawskiej planowane jest na godz. 8. W pierwszej fazie remontu wykonane zostanie frezowanie starej nawierzchni, regulacja starych urządzeń systemu odwodnienia oraz ułożenie warstwy wyrównawczej. Ten etap robót prowadzony będzie z zastosowaniem ruchu wahadłowego.
       Zakończenie pierwszego etapu robót planowane jest na dzień 29 lipca jednak jego faktyczny termin w dużej mierze uzależniony jest od stanu konstrukcji nawierzchni znajdującej się poniżej warstwy ścieralnej, stanu kanalizacji deszczowej oraz warunków atmosferycznych.
       W dniach 30 lipca - 1 sierpnia wykonawca planuje ułożyć warstwę ścieralną pełną szerokością jezdni. Oznacza to konieczność zamknięcia ul. Warszawskiej i wprowadzenia tymczasowego objazdu przez obwodnicę Elbląga i nowo wybudowany węzeł „Raczki”.
       W kolejnych czterech dniach planowany jest analogiczny remont nawierzchni na ul. Żuławskiej z zastosowaniem ruchu wahadłowego.
      
Biuro Prasowe UM w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • A gdzie planowany remont ul. OBOŻNEJ i okolic jak zapowiadała Pani rzecznik urzędu miejskiego?
 • napisane tak, że nic nie wiadomo Warszawska to stosunkowo długa ulica napiszcie od którego do którego miejsca będą roboty
 • kolejna papranina papraków. tych od projektowania, nadzoru i oczywiściw wykonastawa. . dowód. .przesuniecie o 4 miesiące oddania siudemki!
 • oczywiście!
 • ale który odcinek Warszawskiej?
 • Nie wiem po co Żuławską będą remontować skoro nie jest zła nawierzchnia no chyba że u Wójcika pod domem. Może w końcu zajęliby się Zagonową
 • To jest Polska właśnie, REMONTY REMONTY---nasze firmy szanują swoją robotę, przecież gdyby zrobili dobrze drogi to co robili by potem, a tak zajęcie na około
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  matti01(2011-07-21)
 • Wszystkie wypowiedzi powyżej pochodzą od bandy zgredów i notorycznych marszczyfredów chodnikowych
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  bbbzsbsbb(2011-07-21)
 • Banda polaczków, która potrafi tylko narzekać. Nic nie jest robione - źle Coś robią - jeszcze gorzej Zdecydujcie się czego chcecie i skończcie wiecznie narzekać! Chyba lepiej, żeby coś robili - no chyba, że w internecie mamy komuchów, którzy wolą żeby wszystko było po staremu, jeśli tak to serdecznie pozdrawiam was środkowym palcem.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Zmotoryzowany mieszkaniec(2011-07-21)
 • Miasto idzie na łatwiznę. Ulica Warszawska iest ulicą wylotową łączącą miasto z "siódemką". Po przebudowie powinna być poszerzona, najlepiej do czterech pasów ruchu. Miejsca jest pod dostatkiem, pieniądze wojewoda warm-maz. da tylko elbląskim urzednikom pracować się nie chce.
 • Zamiast zająć się ulicą panowie Wcisła i Nowaczyk znowu pieprzyli w telewizji że Port Morski w Elblągu jest zapleczem dla portów w Gdańsku. Elbląska schizofrenia ma się dobrze a mi znowu na dżwiek słowa "Elbląg" żygać (rzygać) się chce !!!!!
 • a jak bedzie jezdzila 12 na warszawskam od jutra jak tam bedzie trwal remont
Reklama