UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Pieniądze z 500+ pozostają u polskich przedsiębiorców , są wydawane na usługi , towary przez beneficjentów.Wspiera to przedsiębiorców ,gospodarkę , buduje PKB !
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    20
    33
    Przedsiębiorcy (2020-04-22)
  • @ Przedsiębiorcy do dnia dzisiejszego na 500+ wydano 105 MILIARDÓW ZŁ !!! Można za to wybudować ponad 4000 km autostrad! I również mogły by to zrobić polskie firmy i każdy by miał prace i mobilność Polaków by wzrosła, bezpieczeństwo dróg przekłada się ja mniej wypadków i mamy kolejne zyski w postaci mniejszej ilości zabitych i kalekich. Ale tacy socjaliści jak Tu tego nigdy nie są w stanie uwzględnić: HAAA TFU!!!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    6
    Gosc7373(2020-04-22)
  • #Przedsiębiorcy do dnia dzisiejszego na 500+ wydano 105 MILIARDÓW ZŁ !!! Można za to wybudować ponad 4000 km autostrad! I również mogły by to zrobić polskie firmy i każdy by miał prace i mobilność Polaków by wzrosła, bezpieczeństwo dróg przekłada się ja mniej wypadków i mamy kolejne zyski w postaci mniejszej ilości zabitych i kalekich. Ale tacy socjaliści jak Tu tego nigdy nie są w stanie uwzględnić: HAAA TFU
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Frajdn(2020-04-22)
  • @Frajdn - ,, Przedsiębiorcy do dnia dzisiejszego na 500+ wydano 105 MILIARDÓW ZŁ !!!''To mówisz, że do tej pory rząd PIS wpompował w polskie rodziny ponad sto miliardów??? Robi wrażenie, Andrzej Duda ma więc mój głos.
  • @Przedsiębiorcy - Co za duren to napisał?500 rozdaja mimo ze nie ma na ratowanie firm
  • @Gosc7373 - Nie wiesz co piszesz. 1.Nie mamy takich zasobow zeby budowac tyle drug. Budownictwo boryka sie z brakiem rak do pracy. Poza tym budowanie wszystkie "na raz"tez nie jest korzystne bo najpierw masz wysoka koniunktore. , ,a potem nagły spadek. Co oczywscie nnie znaczy ze trzeba wszystko przejada c:), po prostu trzeba dbac i o inwestycje i o koniunktóre i o obywateli. .. .z reszta pierwsze 2 maja istotny wplyw na tych trzecich.
  • @HvK - budowac czego?
Reklama