UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Najwyższa pora obalić nieudolne władze miasta, czas na Dobrą Zmiane w Elblągu.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  51
  47
  TeofilSkorupa(2021-05-12)
 • @TeofilSkorupa - Teofilu boski kawałku potłuczonego PiSuara. .. co proponujesz. .. ? Władze rodem z Populizmu i Socjotechniki ? Kolejnego posła Wilka dewastatora SI Postęp, czy może posła Krasulskiego, którego zasługi dla regionu nie dają się opisać żadnymi słowami. .. bo słowo takich zasług opisać nie może. .. z tej prostej przyczyny, ze ich nie ma.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  32
  19
  GłębokaMyśl(2021-05-12)
 • @TeofilSkorupa - To PiS nie wystawiał swojego kandydata na Prezydenta Elbląga ? Wystawiał, jak za karę faceta, który woli na Wiejskiej odcinać kupony wciskając guzik zielony jestem na TAK, niż coś zrobić dla miasta.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  35
  6
  Marcin40(2021-05-12)
 • @GłębokaMyśl - Jedyne co wy komuniści potraficie to pluć i szydzić z ludzi zasłużonych, z ludzi dla których dobro naszego miasta zawsze było najważniejsze. Dla was służba ponad własne interesy, praca pro bono dla ogółu to zawsze była totalna abstrakcja. ..
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  13
  33
  TeofilSkorupa(2021-05-12)
 • @TeofilSkorupa - Weź się i obal
 • @TeofilSkorupa - Idę sobie po mieście a leją zasłużonych. .. pałką policyjną; )
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  7
  3
  Marcin40(2021-05-12)
 • @GłębokaMyśl - a ciekawią mnie bardzo zasługi naszych peowskich senatorow co bojkotują duzy zastrzyk gotówki między innymi dla Elbląga poinniśmy śledzić ich głosowania w sprawie Funduszu Odbudowy
 • @TeofilSkorupa - Cóż miły bolszewiku z Populizmu i Socjotechniki zasłużonemu panu Jerzemu Wilkowi należy się order za zdewastowanie SI Postęp i remoncik kamienicy na Grunwaldzkiej ? Panu Leonardowi Krasulskiemu także order za NICNIEROBIENIE. Dzięki temu niczego nie zdewastował, ani nie popsuł i drugi za milczenie, które, tak w jego przypadku jak i każdego innego PiSuarka, jest dukatowym złotem.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  16
  7
  GłębokaMyśl(2021-05-12)
 • "a ciekawią mnie bardzo zasługi naszych peowskich senatorow "- Słusznie prawisz o szlachetny. .. a teraz poszukaj, gdzie GM pochwaliła PO. .. Jak znajdziesz to koniecznie załącz link. .. GM chętnie sobie przypomni. .. pewnie wzruszenie odbierze jej głos na całe dwie godziny. ..
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  6
  3
  GłębokaMyśl(2021-05-12)
 • Maja racje trzeba bronic kasy przed zlodziejstwem PISOWSKIM
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  10
  8
  ***** ***(2021-05-12)
 • @TeofilSkorupa - Tylko PiS może zmienić coś w tym mieście
 • @TeofilSkorupa - Przynajmniej mają program i są dla ludzi, brawo teofil
 • @TeofilSkorupa - Wreszcie ktoś trzeźwo myśli, tylko dobra zmiana zrobi porządek
 • @GłębokaMyśl - No Gleboka Myslo- przecie poslowie PiSu nie beda wspierali PO wskiej wladzy jaka jest w E-gu. Im gorzej tym lepiej, dewiza stara jak swiat. zreszta podobnie jak Senat, ,Totalna Opozycja, lewackie media- gdzie tylko moga, robia pod gore"Ja tez bedac poslem PiSu w istn. ukladzie nic byl nie robil, dobrze ze nie SLA skarg I petycji jak to czyni lewactwo. Garbusiarz cyklista
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1
  7
  Zbyszek1(2021-05-12)
 • @GłębokaMyśl - A o kraksie zapomnieliście? To dopiero słońce najjaśniejsze.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  2
  Kapitan Bombka(2021-05-12)
 • ta jasne już to robiliście
 • @Zbyszek1 - Słuszną linię przedstawiasz o szlachetny Zbyszku 1.Działania na rzecz społeczności miasta, gdy PARTIA nim nie rządzi to właściwie zdrada. .. Zastanówmy się kogo zdrada dotyczy. .. PARTII nie. To może wyborców, którzy głosowali na pajaca posłusznego PARTII, który nic nie robi, bo przecież nie będzie się dokładał do poprawy warunków życia w mieście, w którym nie rządzi PARTIA. No to GM tak słuszną i prospołeczną postawę bardzo wulgarnie kocha na literkę "p"! Wyborca nie wybiera przedstawicieli by byli wierni interesowi PARTII gdyż w demokracji (nie tej socjalistycznej )to on jest suwerenem, który płacąc podatki ten cały bałagan funduje. .. Przedstawiona postawa NICNIEROBIENIA to właśnie TOTALNA OPOZYCJA panów posłów z Populizmu i Socjalizmu wobec ich własnych wyborców. Zostać wybranym to wziąć na siebie zobowiązanie wobec wybierających, a nie postawy służalczej wobec wysuwającego potulną PARTII kandydaturę. Wiwat POPULIZM I SOCJOTECHNIKA / SOCJOPATIA / SCOJALIZM ! Każdemu podług zasług. ..
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  3
  0
  GłębokaMyśl(2021-05-13)
 • @TeofilSkorupa - Mieszkania zbk też podrożały i co ludzie mają płakać
Reklama