UWAGA!

Sprawdź najnowsze oferty pracy w PUP

2016-02-04
Aktualizowany 2016-02-04 15:30
 
Elbląg, Sprawdź najnowsze oferty pracy w PUP
fot. AD (archiwum portEl.pl)

Kilkadziesiąt ofert pracy czeka na osoby bezrobotne i poszukujące pracy. Można się z nimi zapoznać w Powiatowym Urzędzie Pracy. Obecnie poszukiwane są osoby na następujące stanowiska.

Oferty ogólnodostępne: 
       administrator nieruchomości/agent nieruchomości, brygadzista na produkcji, brygadzista/kierownik/majster, cieśla, cukiernik, doradca finansowy, doradca klienta, doradca klienta biznesowego, doradca klienta z funkcją kasjera, drukarz-siciarz, elektromechanik, elektromechanik maszyn stolarskich, formierz ręczny, fryzjer damsko-męski, handlowiec do sprzedaży usług i urządzeń biurowych, instruktor nauki jazdy, kelner, kelnerka/bufetowa, kierowca kat.CE, kierowca kat.D, konsultant, kontroler jakości na wydziale produkcyjnym, koordynator hali produkcji, krawiec, krojczy, księgowa/y, kucharz, lakiernik samochodowy, lakiernik wyrobów drzewnych, lekarz okulista, magazynier, majster, mechanik maszyn stolarskich, mechanik pojazdów samochodowych, mechanik samochodowy, mechanik-elektryk urządzeń i maszyn taśmowych, menadżer sklepu, mistrz montażu, młodszy specjalista ds.produktów finansowych, monter mebli stalowych, monter mebli tapicerowanych, monter profili aluminiowych, monter urządzeń chłodniczych, murarz, nauczyciel przedszkola, okleiniarz-operator okleiniarni prostoliniowej, operator koparko-ładowarki, operator piły panelowej „Gabianni”, operator wiertarki wielowrzecionowej „Biesie”, osoba sprzątająca (dla osób niepełnosprawnych), piekarz, pielęgniarka, pilarz/frezer, pomoc kuchenna, pomocnik lakiernika, pomocnik na piłę i wiertarkę, pomocnik stolarza, portier, posadzkarz, , pracownik ds. przygotowania produkcji (branża elektryczna), pracownik działu handlowego, pracownik działu kadr, pracownik działu zaopatrzenia, pracownik fizyczny, pracownik gospodarczy (dla osób niepełnosprawnych)pracownik inwentaryzacji, pracownik obsługi klienta w języku polskim i angielskim, pracownik ochrony (dla osób niepełnosprawnych), pracownik pomocniczy, pracownik prac ręcznych (szwalnia), pracownik produkcji, pracownik produkcji mięsnej – kebab, pracownik restauracji opłacany stawką godzinową, prasowaczka, przedstawiciel handlowy, przedstawiciel ubezpieczeniowo-finansowy, ratownik medyczny-kierowca karetki, referent ds. biurowych, sortowacz odpadów, specjalista do spraw należności, specjalista ds.sprzedaży, specjalista ds. handlowych, specjalista ds. opieki zdrowotnej, spedytor, sprzątaczka/pracownik gospodarczy (dla osób niepełnosprawnych), sprzedawca, sprzedawca w branży mięsnej, stolarz, szwaczka, technik elektronik, technolog, technolog drewna, wybijacz form.
      
       Oferta dla osób zarejestrowanych w PUP w Elblągu:
       pedagog-terapeuta, doradca klienta, kucharz, kierowca-zaopatrzeniowiec.
      
       Oferty stażu z FP:
       Kelnerka, kosmetyczka i recepcjonistka SPA, pomoc nauczyciela przedszkola, metrolog, pomoc administracyjna.
      
Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • W polskim społeczeństwie funkcjonuje przekonanie, że prowadzenie działalności gospodarczej to coś bardzo trudnego, ewentualnie podejrzanego, co nie podoba się rządzącym. Wtłoczono ludziom do głów, że muszą szukać pracy, zamiast zachęcać ich do rozpoczęcia działalności gospodarczej na własny rachunek. Rządzący od lat skutecznie zniechęcają ludzi do bogacenia się ustanawiając horrendalne haracze takie jak kara za pracę w postaci podatku dochodowego i obowiązkowe ponad 1100 zł miesięcznie na piramidę finansową zwaną ZUS, co eufemistycznie nazywa się składką emerytalną. Gdy porównania się warunki w jakich prowadzi się działalność gospodarczą w innych krajach europejskich do tych w jakich funkcjonują przedsiębiorcy w Polsce to widać, że u nas ludzie są na wszelkie sposoby zniechęceni do własnej inicjatywy. Obywatele mają za zadanie pracować, ale najlepiej na stworzonych przez rządzących mitycznych miejscach pracy. Taki delikwent musi być na najgorszej z możliwych form stosunku pracy, czyli na etat, co jest przedstawiane jako optymalny dla każdego rodzaj zatrudnienia. Prawda jest jednak taka, że nie ma bardziej okradanej w Polsce grupy społecznej niż ci nieszczęśni etatowcy. Rządzący zrobili sobie z takich ludzi nowoczesnych chłopów pańszczyźnianych, tylko w porównaniu do nich są oni jeszcze bardziej eksploatowani.
  • Na dodatek etatowcy nie mogą sobie nic odliczyć, nie mają kosztów, nie odliczają VAT, bo to właśnie oni są jego faktycznym płatnikiem, etatowcy są po prostu dawcami kapitału, nieświadomymi często pozycji w jakiej się znaleźli. Większość z takich biednych zagonionych ludzi sądzi, że nie poradziła by sobie jako przedsiębiorcy. Zaszczepiono u nich gen poddaństwa i nauczono, aby chętnie unikać odpowiedzialności, propagując ubezpieczenia. A nawet jeśli u niektórych ten instynkt bogacenia się w nich nie zanikł zupełnie, to 1100 zł, co miesiąc haraczu na ZUS bez względu na zarobki, stanowi dla nich psychiczną i finansową barierę nie do przejścia. Ważne też, że etatowcy mają się martwić, im więcej problemów tym lepiej, a jak brak własnych pokazywać problemy innych, na przykład w debilnych pisemkach i programach telewizyjnych. Gdy jednak ktoś postanowi, mimo tych rzucanych pod nogi przez rządzących, przysłowiowych kłód, aby jednak robić własny biznes, wtedy często zaczyna się na niego polowanie ze strony aparatu fiskalnego. Co ciekawe jest on zwykle bardzo gorliwy i bezlitosny względem małych i średnich polskich przedsiębiorstw, ale pozostaje zupełnie nieskuteczny w stosunku do stosujących agresywne optymalizację podatkowe multinarodowych korporacji.
Reklama