UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Kiedys prezny osrodek przemyslowy produkujacy turbiny do statkow a teraz powiatowa dziura produkujaca siatke ogrodnicza. Ostatni gasi swiatlo
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    9
    Niestety z Elblaga(2023-02-06)
  • @Niestety z Elblaga - ten ktory jest za to wspolodpowiedziany (taki starszy lysy pan ) byl na tym POrtalu przedstawiany jako tuza, autorytet, filantrop i o zgrozo! propozycja na prezydenta miasta!nie dosc ze zlikwidowal zamech to teraz chyba ma dokonczyc dziela i zlikwidowac elblag aby nigdy nie stal sie konkurencja dla trojmiasta. totalna opozycja ryczy i bije brawo.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    3
    szisiał(2023-02-06)
  • @szisiał - Chyba wiem o kogo Ci chodzi, ... tego co przymknęli a potem okazało się, že przrz pomyłkę, moja pierwsza żona to też była pomyłka, tylko za nią jakoš nie mogę dostać odszkodowania, w przeciwieństwie do tych poszkodowanych
  • @Niestety z Elblaga - Turbiny były dla energetyki nie do statków.
  • No no tak samo jak Zamech był dla Elbląga, a nie dla żabojadów, - czy jankesow, mòwią, że osioł jak ma za dobrze to idzie na lòd tańczyć.
  • @PR.. - O którego osła Ci chodzi?, tego co sprzedał, czy tego co kupił?
  • @Niestety z Elblaga - Jaką siatkę ogrodzeniową, co Ty bredzisz?
  • @Niestety z Elblaga - To się wyprowadź, za trudne. Aaaaa to se wyprowadz, posukaj lepsego miejsca, ale dalej zbyt trudno.
Reklama