UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Och ten nasz portelik kochany, jak ślicznie chronią nieudolnych urzedasow i piszą. .. strazacy niedoszacowali, a ja ich bronię, to nie ich wina, ze w urzedzie zawsze im sie kasa nie zgadza, to nie ich wina, ze ktoś pobiera pensję, ktorej nie powinien otrzymać, to nie ich wina, ze niedorozwoj miasta jest zasługą rządzących tym miastem. Wstyd, wstyd, wstyd, - tylko jeszcze trzeba go miec, są takie panie, ktore tez wsydu nie mają, i jesli plujesz jej w twarz, to ta mówi, że deszcz pada. Wstyd trzeba miec, bo chroni jak parasol przed deszczem.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  12
  1
  Urzad na wczasach(2021-03-01)
 • @Urzad na wczasach - No, tak, niech przypadkiem tu zacznie rządzić PIS, wtedy w Elblągu wybudują dodatkowo jeszcze kilka, może kilkanaście kościołów, bo stanowczo za mało i są bardzo potrzebne.
 • Ja pisze gosciu o wstydzie a nie o kosciolach- wstyd rozpala umysl, zmusza do refleksji nad tym co sie robi, nasza miejska wladza jest go pozbawiona, klepia sie po plecach, jacy sa wspaniali- samouwielbienie, blogostan, ktory juz trwa o cho, cho albo i jeszcze dluzej co do kosciolow tez uwazam, ze jest ich za duzo, jeden by z powodzeniem wystarczyl dla tych pare mocherow.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1
  1
  Urzad na wczasach(2021-03-02)
Reklama