UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Trzeba było 80 lat aby ten piękny region tak pieczołowicie rozwinięty przez mieszkańców tych ziem, ,złapał"oddech. To co zaniedbano i zniszczono po sowieckiej okupacji i przez kresowiaków którzy nie wiedzieli do czego służy ubikacja. Dzięki partyjnemu wstawiennictwu zamieszkali na tej ziemi. Teraz nowe pokolenie tej ziemi widzi szanse dla siebie. Bez względu na poglądy polityczne dbajmy o nasz region i pomagajmy w jego rozwoju.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    62
    11
    Czytelnik67(2022-02-21)
  • @Czytelnik67 - Jestem synem rodziców pochodzących z kresów wschodnich, tato już nie żyje, mama zbliża się do 90- chciałbym tylko dodać, że Ci ludzie są bardzo pracowici, uczciwi, przyjacielscy i bardzo gospodarni, to że załatwiali się w latrynach, nie oznacza że są mniej wartościowi od tych, co robili to w WC. Tato przyjechał do Elbląga w latach pięćdziesiątych z odległego Kazachstanu, do którego wywieźli go bolszewicy i był zdziwiony i zrozpaczony, że elbląskie Stare Miasto, nadające się do odbudowy, zostało wyburzone i cegły wywieziono do W-wy i Gdańska. To nie kresowiacy zniszczyli elbląski port, stocznie, kolej nadzalewową, to nie ich wina że Elbląg I okolica, niegdyś tętniącą życiem, stacza się po równi pochyłej. Jestem 60 latkiem, tu się urodziłem, tu mam bliskich, znajomych, przyjaciół. Elbląg i okolice to moja mała ojczyzna, którą kocham miłością wpojoną mi właśnie przez rodziców z Kresów, jestem z tego dumny, że stamtąd moje korzenie, uważam że poniżanie człowieka, za to że pochodzi akurat że wschodu Rzeczpospolitej jest bardzo nie w porządku i nie na miejscu. Serdecznie pozdrawiam i życzę pozytywnego myślenia i szacunku do innych.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    15
    0
    Truso(2022-02-21)
  • @Czytelnik67 - Odczep się od kresowiaków, bo im do pięt nie dorastasz.
Reklama