UWAGA!

Teraz ja - Trudne puzzle

Ulica Bażyńskiego – pracownicy na zlecenie Urzędu Miasta tworzą miejsce postojowe dla osoby niepełnosprawnej, oznaczając je znakiem pionowym, jak i poziomym.

Firma X realizuje zeszłoroczny Budżet Obywatelski – Parking + rewitalizacja terenu. Całość wykonywana jest, moim zdaniem, perfekcyjnie, pod linijkę. Przeszkodą okazał się wykopany przewód elektryczny, który musi przesunąć inna firma. Zadania podjęła się firma Y. Rozebrali część chodnika (przypadło na niedawno wykonane miejsce parkingowe), by wykonać przecisk pod ulicą. Wszystko poszło sprawnie... tylko ponowne ułożenie płytek sprawiło wiele problemu.
       Obrazek do ponownego ułożenia okazał się dla fachowców za ciężki. Na „szybcika” kafelki zostały położone bez ładu i bez zapełnienia fugi. Wykonanie na odwal, aby tylko szybko kasę wziąć za wykonanie.
       Boli mnie takie podejście fachowców, nieszanowanie czyjejś wcześniejszej pracy, która poszła na marne. Poszły na to nasze pieniążki. Jak nie będziemy interweniować, to takie rzeczy przejdą do porządku dziennego. Czy też macie wątpliwość, widząc pracę niektórych fachowców? Czy myślenie boli?
      

 


      
      

fajnyfacet
Liczba publikacji: 20
W tym miesiącu: 0
Ocena Głosów Komentarzy
4.6 115 163

A moim zdaniem...
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama