UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • CHORE! Parking wzdłuż ulicy, a gdzie miejsca dla ścieżek rowerowych??? To moja przyjaciółka dobierała kredytu, żeby wykupić miejsce parkingowe (blisko 40 tys zł !!!), a Wróblewski i Radni rozdają miejsca parkingowe za darmo z pieniędzy i miejsca podatników! Skoro tam są parkingi z moich i Waszych pieniędzy to ja apeluję o parkometry i wykup karnetów parkingowych!!! Panie Witek, właśnie dlatego to miasto umiera! Bo Pan i Radni rządzić nie umiecie NOWOCZESNYM i WSPOLCZENSNYM miastem!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    30
    30
    Pani rowerzystka(2021-01-08)
  • @Pani rowerzystka - A jakie mają być parkingi w poprzek ulicy ? Jest to trochę poroniony pomysł budować taką stację pod przypadkowym blokiem gdzie aż ciasno dla każdego bo można by sytuować takie doki dla elektryków na osiedlach. Chociaż kto kupuje elektryka jak kisi się w bloku ? Wszystkim nie dogodzisz.
  • @Gość parkingi powinny być na terenie wspólnoty mieszkaniowej i koniec kropka. Chcą samochodów to budujcie sobie parking, nie ma miejsca na parku g? Oj jak mi przykro. .. cena mieszkania leci w dół!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    3
    Rowerzyści(2021-01-08)
Reklama