UWAGA!

Tu powstanie budynek handlowo-usługowy

 Elbląg, Tu powstanie budynek handlowo-usługowy
(fot. Michał Skroboszewski)

Na działce przy skrzyżowaniu ul. Ogólnej i Fromborskiej ma powstać budynek handlowo-usługowy. Inwestor już uzyskał pozwolenie na budowę i przystąpił do prac. Zobacz, jak teraz wygląda ten teren.

Inwestorem jest spółka Tower Project z Warszawy, będąca częścią grupy kapitałowej Tower Investments (notowanej na Giełdzie Papierów Wartościowych). Specjalizuje się w budowie obiektów handlowych i usługowych. Jeden z takich obiektów ma powstać na działce o powierzchni 7,5 tys. m kw, znajdującej się w Elblągu przy skrzyżowaniu ul. Ogólnej i Fromborskiej.

- Dla tej działki została wydana decyzja pozwolenia na budowę nr 6/2021 r. dla Tower Project Sp. z o.o., obejmująca budowę budynku handlowo-usługowego z parkingiem naziemnym, pylonami reklamowymi oraz niezbędną infrastrukturą techniczną, rozbiórką budynków gospodarczych i budynku mieszkalnego jednorodzinnego przy ul. Fromborskiej – informuje Łukasz Mierzejewski z biura prasowego Urzędu Miejskiego w Elblągu.

Inwestor rozpoczął już przygotowania do inwestycji, wyciął rosnące na działce krzewy i drzewa, wkrótce rozpocznie się rozbiórka budynków. Jak będzie wyglądał handlowo-usługowy budynek, kiedy powstanie? Na odpowiedzi na te pytania, które zadaliśmy inwestorowi, jeszcze czekamy.

RG
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Gospodarka

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)