UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • W Kryni robią ścieżki rowerowe, rekreacja i relaks, a Elbląg? Mickiewicza zastawiania szrotami, rowerem jak jedziesz to trąbią, to samo krolewiecka i Kościuszki. W Elblagu jak masz wolny dzień od oracy i jest piękna słoneczna pogoda to jedyne, co możesz zrobić to w samochód i za miasto jechać, bo to miasto to jeden wielki, nielegalny parking, po chodnikach i jezdni. Ale włodarze maja to gdzieś, najlepiej obwodnice puścić przez środek lasu i nara.
  • @Gość 100% zgadzam się. Z Zatorza jeżdżę rowerem na tor wrotkarski i to jest dramat! Mickiewicza cała zastawiania, jeżdżą jak szaleni, a Ty rowerem masz jak jechać? Tam ledwo już piesi maja miejsca do chodzenia.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    46
    11
    DANUTA33(2021-05-14)
  • A kto normalny jeździ rekraacyjnie po mieście ? Normalny człowiek wsiada na rower i jedzie za miasto, a nie w smrodzie spalin, kurzu itp jeździć dla sportu po mieście. A najciekawsza grupa "rowerzystów"to ci co dla lansu pakują rowery na bagażnik samochodowy że niby patrz jakie mam rowery, jadą za miasto, tam zrobią kilka kilometrów i potem znowu lans przez miasto z rowerami na bagażniku jacy to oni fit ludzie.
  • Popierasz jazdę rowerem za miastem, ale jednocześnie krytykujesz tych co jadą za miasto pojeździć rowerem. .. .To w końcu jak? Ja tak robię, pakuje rower na bagażnik, jadę do Mikoszewa i rowerem jadę trasą R10 do Krynicy Morskiej i wracam. To też źle, bo dla lansu?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    13
    2
    Ploterek(2021-05-14)
  • @Ploterek - Masz rację. Mnie z kolei syn wywozi np. do Olsztyna, Ostródy, ostatnio do Iławy i wracam na rowerze. Jak mnie wywozi to oczywiście rower jest na dachu.
  • To jedz sobie do Olsztyna i zobacz jak wyglądają tereny rekreacyjne. Park Podzamcze, Park Centralny, parki przy zbiornikach retencyjnych (Jaroty, Nagórki, Zatorze), ścieżki wokół jezior (np. Jezioro Długie, Kortowo, Skandal, Ukiel), Łynostrada, i wiele wiele tu można wymieniać. Tam nikt nie myśli żeby wyjeżdżać z miasta. .. .
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    10
    0
    Tomek25(2021-05-14)
  • A tos se przeskrobal u synka. Garbusiarz cyklista
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    Zbyszek1(2021-05-14)
  • @DANUTA33 - To jedź Żeromskiego tępa Dzido.
  • @Tomek25 - Główni mnie obchodzi twój olsztyn.
  • @Truso - Miało być"gówno"nie "główni".
  • @Ploterek - Ja jadę rowerem z Elbląga do Jantara, później przez las do KM i spowrotem przez most czterech pancernych w Sztutowie do Elbląga, uważam że nie mam się czym chwalić.
  • Jeszcze kilka fotek zrobić, ,jaki ze mnie sportowiec, ,🤣
  • Podłość i zawiść z ciebie wyłazi, rzucaj w nich kamieniami, co się będą lansować.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    1
    Egoniasty(2021-05-14)
  • @Truso - Takich Ploterkow jest sporo, pojadą sobie raz autem ze spakowanymi rowerami na mierzeje, polansuja sie, porobia fotkii, później, sie chwala swoim wyczynem na fejsach, jacy to wspaniali som 😁
  • Ty sam. wiesz o co Ci chodzi? Jak ktos jeździ po mieście to jest nienormalny a jak jedzie za miasto to tylko dla. lansu. hmm. A co powiesz o kimś jak ja tzn. Kiedy chce zrobić sobie jakiegos tripa. Lece przez miasto rowerem zeby później polecieć sobie np do fromborka trasa green velo. Też pewnie zle. Powinienem przez miasto przeprowadzić rower a potem się lansować w lesie ? Xd
Reklama