UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Niestety Elblagiem od dziesiecioleci rządzi układ tych samych familii, a że wychowała ich komuna, która wszystko dawała za darmo to się nauczyli nic nie robić, bo i tak wszystko dostaną. Czasy się zmieniły, a ci dalej czekają kto im da, duze zakłady w miescie popadaly, ludzie powyjezdzali, miasto zadluzyli do granic możliwości i tak jak kiedyś do komitetu centralnego tak teraz do władz aktualnie panujących wyciągnięte ręce po kasę. .. mieszkańcy na nich głosują więc chyba jest ok
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  78
  23
  ZdzichuMarynarz(2021-03-31)
 • @ZdzichuMarynarz - Bark slow na brak wiedzy w twoim wydaniu. Ty sie chlopie zastanow co ty piszesz zanim sie wypowiesz. Pis robi co chce, daje swoim a ten rozpisuje sie o rzadzacych Elblagiem. To co Elblag powinien jak pies klekac na kolanach przed kaczynskim to wtedy by dostal. ?? Rak to widzisz. Ponizac sie przed kims takim. Dobrze ze nasi tacy nie sa trojmiasto rowniez a ty widze ciemnogrod jak. .. .o matko ze tacy zyja na tym swiecie. Reprezentujesz ciemny lud. !!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  18
  39
  jowanka(2021-03-31)
 • @jowanka - Jowanka widzę niezły odlot. Zapominasz że władze mają działać na rzecz mieszkańców a nie swoich pogladów politycznych. Jeżeli przekładają podlizywanie się swoim guru z Warszawy na rzecz dobra gminy/miasta to ja nie chce takiej wladzy. TV zrobiła z takich jak Ty warzywa które wierzą że tam na górze jest wojna PO-PIS a Oni przed Wilkanocą jeszcze razem skoczą na jednego.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  15
  5
  Janek z Żulaw(2021-03-31)
 • @ZdzichuMarynarz - Szacun zdzichu.
 • @ZdzichuMarynarz - Ale teraz mamy pisowych. Ten klan zajmuje się tylko klaskaniem, strzepywaniem łupieżu i dojeniem. Czego się spodziewacie w Elblągu? Synowie, córki, żony, kochanki i teściowe na, ,swoim, ,czyli na stołkach w spółkach skarbu państwa. .. .A Wam tylko, ,pińcet plus, ,. .. i, ,chwacit, ,. .. przed wyborami znowu będą śledzie, melasa, mleko, a nawet ser. .. .. i inne obiecanki cacanki. .. .
 • @klmn - Zdzichu- jesteś głupi czy z milicji?
 • @klmn - Co lata się panu pomyliły. Takich bredni dawno nie czytałem. Odkrycie na miarę Nobla że swoim zatrudniają swoich.