UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Ledwo POwcy objęli władze i Zamiast stu konkretów mamy powrót wielkiego bezrobocia. Sto konkretów to była przenośnia.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    124
    129
    działanie a nie POpulizm(2024-01-26)
  • @działanie a nie POpulizm - Do działanie a nie POpulizm. Jeśli chciałbyś przypisać polityczne powody to jedynie Pisowi można postawić jakiekolwiek zarzuty. To oni rządzili ostatnie 8 lat i stworzyli takie warunki jakie są, a nie Ci którzy są od miesiąca. Zastanów się czy jednym z powodów nie jest upadku wielu przedsiębiorstw nie jest inflacja, wysokie koszty nośników energii i wysoka podwyżka najniżej krajowej. Wiem, że większość prawicowego elektoratu tego nie pojmuje, że takie działania odbijają się czkawką tylko nadal wyciąga ręce po więcej. .
  • @działanie a nie POpulizm - Dopiero początek... PO... lskich... Obietnic.
  • @działanie a nie POpulizm - A może warto zapytać dlaczego zwalniają, albo co doprowadzilo do zwolnień, bo to że od 13 grudnia rządzi koalicja i to jej wina jest niedosc że głupie to wręcz śmieszne, i świadczy o typowej reakcji pisowca, który nie zna się na niczym, ale jest z partii
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    17
    13
    Real(2024-01-26)
  • Drogi matołku. Ja wiem ze propaganda TVN zżarła ci mózg. Ale ten pis doprowadził do takiej biedy, ze Polska znalazła się w G20.Ty nawet nie masz pojęcia po co Polsce port kontenerowy albo CPK. Twoje myslenie jest na poziomie dzieci w przedszkolu.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    19
    18
    ja elblazanin(2024-01-26)
  • @działanie a nie POpulizm - Przedstawiłeś wywód z TV zarublika? "Tylko w okresie od 1 stycznia do 31 października br. do rejestru CEIDG wpłynęło 157,7 tys. wniosków dot. zakończenia jednoosobowej działalności gospodarczej. To o 17,1% więcej niż w analogicznym okresie ubiegłego roku, kiedy było ich ok.134,7 tys. " W ciągu ostatnich dwóch lat rządu pislamistów zamknięto ponad 300 tyś firm
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    15
    11
    Pisizm obalony !(2024-01-26)
  • @działanie a nie POpulizm - Nigdy nie byłem z Tuskiem i nie będę ale człowieku to rządy PiS doprowadziły do tej redukcji pozdrawiam
  • @Real - Od ponad 5 lat bardzo źle się działo. Ludziom którym nie przedłużono umów mówią o wyzyskiwaniu i mobbingu. Nie Którzy mówią że kierownictwo winne za błędy w pracy obwiniało pracowników których nie było na zmianie albo jak byli na urlopach.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    0
    Hhhhjjkgf(2024-01-27)
  • Wystarczyły tylko 2 miesiące rządów Tuska a nie PiS-u. Przestań oglądać TVN bo do końca nie będzie Ciebie stać na jakiekolwiek logiczne myślenie...
  • Tobie to już niestety do końca życia nic nie pomoże.
  • Wszyscy czekali co zrobi nowa władza ? A ona nie robi nic, dlatego zwalniają ! Trzeba było przekazać port bo Elbląg nie ma kasy i tyle. To dopiero początek będzie gorzej. Tego chciało społeczeństwo to ma !!!!!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    3
    Wolny polak(2024-01-27)
  • Chciało się dyktatury więc nie narzekać.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    0
    Wolny polak(2024-01-27)
  • Co wy wypisujecie. Jesteście potomkami tej komuny co zniszczyła Polskę mój kraj. Jesteście komunistycznym betonem Elbląga ale już nie długo pujdziecie na dno razem z PO wcami. Wejście się za naukę i pracę pozbawieni Polskości.
  • @działanie a nie POpulizm - Po pierwsze nie ma czegoś takiego jak PO, po drugie idioto to, że firmy teraz zwalniają jest winą tylko i wyłącznie poprzedniego rządu czyli PiS. Ps. Moja rada na twoim poziomie inteligencji: pamiętaj żeby regularnie dolewać płynu do kierunkowskazów.
  • @działanie a nie POpulizm - A ty myślisz, że w miesiąc firma się wpakowała w kłopoty? Raczej poprzedni rząd przez 8 lat do tego doprowadził
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    2
    Teodor 1245(2024-01-28)
  • @działanie a nie POpulizm - Pokłosie poprzednich "rządów"
Reklama