UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • warto kupić, mam dwa mieszkania w kredycie, raty rosną ale wartośćmieszkań rośnie dużo więcej, np. mój apartament z 450 tys podróżał w ubiegłym roku o 20% czyli mam do przodu 90 tys w jeden rok i to bez żadnych podatków, w tym świetle podwyżka raty o 150 zł miesięcznie czyli rocznie o 1800 zł budzi u mniej śmiech, to jest pikus przy wzoscie cen nieruchomości, płaca za to ci co trzymają hajs, traca rocznie około 10 procent, czyli gdyby mieli te 450 tys w banku to po roku 45 tys poszło im w plecy, jestem zadowolony bardzo
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    42
    inwestor nieruchomości(2022-05-06)
  • @inwestor nieruchomości - Inwestor za pożyczone pieniądze. Zwykły łapciuch za przeproszeniem, finansista od siedmiu boleści...
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    21
    27
    TeofilSkorupa(2022-05-06)
  • @inwestor nieruchomości - Twoje rozumowanie jest na poziomie prezesa Glapińskiego. Gratki
  • @inwestor nieruchomości - koleś przeszedłeś szkolenie pełowsko-pisowsko-lewackie taki z ciebie inwestor jak ze mnie ksiądz, a co do budynku wolałbym żeby jednak był w starym stylu jak by nie było to tyły starego miasta i te budynki które tam są i mają być są podobne do niczego, zwykły blok i tyle, wielka afera na wsi budują blok ojojoj sukces miasta :D a władza kościelna co ma do tego? że im zaglądać bd przez okna na posesje? a swoją drogą ciekawe kiedy socjalista antyfaszysta będzie walczył w fejm mma jak jaś kapelnięty hmmm
  • @inwestor nieruchomości - zmieścisz je do trumny?
  • @inwestor nieruchomości - Ależ niesamowity doradca, tak wchodźcie z inwestycją na szczycie bańki, przy hulającej inflacji, stopach procentowych i wojną u sąsiada. Optymizm, poziom MASTER.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    11
    2
    Jegomość(2022-05-06)
  • @inwestor nieruchomości - tak warto było jak metr kosztował do 4 tys, teraz to juz drozyzna i zadna inwestycja.
  • @inwestor nieruchomości - Mieszkania przez tą ich politykę zaczną tanieć wielki ekonomisto, mowie tutaj o tych z rynku wtórnego - nie będzie Wam tak łatwo dorabiać się na innych z racji też tego że ludzie nie mają takiej zdolności kredytowej... będziesz płacić czynsz a chętnych na mieszkanie nie będzie. A oni cyk i już próbują utworzyć ustawę gdzie za niezamieszkane mieszkania inni będą płacić więcej - i co zrobisz spółdzielni nic... będziesz płacić i już :/
  • @inwestor nieruchomości - Podwyżka raty o 150zl przy kredycie na 450tys??? Byś się wstydził wstrętny naganiaczu, przy kredycie na 380tys z 20% wkładem własnym rate mam wyższą o 1100zlotych, a po wczorajszym podniesieniu stóp procentowych dojdzie do tego kolejna stówa kłamczuszku.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    0
    Naganiacze(2022-05-06)
  • @TeofilSkorupa - No to ja mam teraz nadzieję, że Pan Mytych, który należy do bardzo porządnych i rzetelnych osób pozwie za ten wpis niejakiego Skorupę i Skorupa już pod swoimi prawdziwymi personaliami, odszczeka te oszczerstwa i podważanie dobrego imienia przedsiębiorcy. Panie Mytych, proszę oddać sprawę swoim prawnikom. Wyrok dla Pana pozytywny - na pierwszym posiedzeniu sądu. No chyba, że Skorupa w prawdziwy sposób tu Pana przedstawia.....
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    2
    elblążanin11(2022-05-06)
  • @inwestor nieruchomości - Jak ci Putin bombke zrzuci na te twoje kwadraty, to na pewno bedziesz zarobiony.
  • @inwestor nieruchomości - Ile tu Kremlofederatow...
Reklama