UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Narodzie jaki ty durny. Sprzedałeś się za 500+. Kupiłeś kłamstwa i mataczenia pisu. Dałeś sobie zamydlić oczy przekopem. Z tej inwestycji skorzystają wodniacy jak Wcisła "żaglówka". Elbląg jako miasto fortuny na tym nie zbije.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    22
    krytyk(2019-09-18)
  • Całe miasto i Zalew skorzysta już jest nowy statek Hydrograf 17 dla Elbląga, turyści będą pływać i port port ożyje. A co masz do wodniaków właśnie o to chodzi, żeby Elbląg otworzył się na wodniaków.
  • Mam to do wodniaków, że oni ekonomicznie nie dokonają rewolucji gospodarczej dla Elbląga. A sam przekop mierzei portu jak w Gdańsku i metropolii z Elbląga też nie zrobi.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    8
    krytyk(2019-09-18)
  • @krytyk - A Ty popierając tą całą PO KO SLD popierasz sprzedaż Polski i Polskiego Narodu
  • "A Ty popierając tą całą PO KO SLD popierasz sprzedaż Polski i Polskiego Narodu" - A co innego robi ten tak zwany PIS?
  • A ty popierając pisuar popierasz sukcesywne niszczenia i okradanie naszego kraju. Łamanie konstytucji i prawa. Degradację środowiska i niszczenie reputacji naszego kraju na arenie między narodowej. Gratuluję głupoty trolu.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    10
    krytyk(2019-09-18)
  • pisowski idiota. .. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    8
    krytyk(2019-09-18)
  • @krytyk - widocznie też jesteś opłacany przez Szkopów :(
  • Jezu jak ty jesteś głupi pisowski trolu. Aż mi ciebie żal. Mam nadzieję, że kiedyś przejrzysz na oczy.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    8
    krytyk(2019-09-18)
Reklama